Gebuzina už zabíja ľudí! SHO: To, o čom Róbert Švec hovoril na jeseň 2020, je dnes skutočnosťou!

Dámy a páni. Róbert Švec reaguje na udalosti okolo sajrajtu, ktorý liberálna propaganda označuje za vakcínu proti koronavírusu:

Písal sa 29. november 2020 a vyhlásil som (obrázok pod článkom). A trvám na svojich slovách!

Píše sa 13. máj 2021 a slovenské médiá píšu: „Rezort zdravotníctva pozastavil očkovanie vakcínou od AstraZeneca pre prvoočkovancov.“ TU

A: „Nórski odborníci chcú dať stopku vakcínam od AstraZeneca a J&J.“ TU

V tejto súvislosti mi napadá známa hláška: Viete aký je rozdiel medzi konšpiráciou a pravdou? Už iba pár hodín.

Slovenky a Slováci! Nepodliehajte manipulatívnej liberálnej propagande! Pretože ľudia po celom svete pomaly ale isto dnes začínajú umierať po zaočkovaní gebuzinou. Gebuzina nie je sloboda. Zdravý rozum je cesta slobody.

A takú cestu vám dlhodobo ponúka Slovenské Hnutie Obrody. TU

—————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Autoštrajk: Koľko muškátov vysadili v sobotu 8. mája opoziční poslanci a aj europoslanci?

—————————

Písal sa 29. november 2020. Zdroj obrázku: napalete.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds