VÝZVA: Medzinárodný deň detí v projekte Staráme sa. SHO: Aj tento rok myslíme na našu omladinu

Priatelia, blíži sa Medzinárodný deň detí. Tak, ako aj po minulé roky, tak aj tento rok pripravíme pre deti z nášho projektu prekvapenia, z ktorých sa určite potešia – balíčky so sladkosťami a ovocím či zaujímavé voľnočasové aktivity. 

Tieto prekvapenia sa dostane ku každému, ku komu máme do 30. júna naplánované ísť. Potrebujeme s tým však pomôcť, a preto vyhlasujeme VÝZVU. Pomôžte nám vyčarovať úsmev na tvárach detí z nášho úspešného projektu Staráme sa.

Ako sa zapojiť do výzvy? Je to jednoduché…

Pomôcť môžete: dobrovoľným finančným príspevkom na účet nášho občianskeho združenia: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: DAR PSS MDD a my za Vaše príspevky pre deti nachystáme spomínané balíčky.

Alebo… Platnými stravnými lístkami, ktoré nám môžete poslať poštou do našej centrály na adresu: Slovenské Hnutie Obrody, Farská 5, 949 01 Nitra.

Deťom môžete poslať aj oblečenie, ktoré podľa potreby rozdelíme a odnesieme do rodín.

Môžete však pomôcť aj trvanlivými potravinami. Tie môžete odovzdať v mestách a okresoch, v ktorých pomáhame.

Ak máte záujem zapojiť sa do tejto šľachetnej myšlienky, napíšte nám na staramesa@sho.sk alebo telefonicky kontaktuje Pavla Poprockého, splnomocnenca SHO pre projekt Staráme sa na čísle 0911 547 850 a všetky ďalšie podrobnosti dohodneme osobne.

ĎAKUJEME, že pomáhate spoločne s nami ľuďom v núdzi už od roku 2011!

A takto sme vyčarili úsmev na tvárach detí v projekte Staráme, pri príležitosti MDD, minulý rok TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Účet pomoci slovenským rodinám za mesiac apríl vystavený

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds