Greténizmus v praxi: Keď ideš natáčať topenie ľadovcov a tvoja loď v ľadovcoch zamrzne

Aj takto to pred pár dňami vyzeralo na lodi MS MALMO pri ostrovoch Longyearbyen (súostrovie Svalbard) na pol ceste medzi Nórskom a Severným pólom, kde sa skupinka 16 ekoalarmistov z organizácie Warriors of Change Change Warriors vybrala natáčať dokument o zmenách klímy a topení ľadovcov, čo skončilo evakuáciou všetkých ekoalarmistov vrtuľníkom.

Zdroj obrázku: megazpravy.cz

Nuž milí ekoalarmisti, nie je všetko tak ako vám to tvrdí klimatická loby a masívna klimapropaganda.

————————-

Prečítajte si tiež: Greta ako ekospasiteľka sveta? Je to tak absurdné, že absurdnejšie to už ani nemôže byť

————————-

Nabudúce treba viac používať zdravý rozum a odfiltrovať „greténizmus“, ktorý teraz vládne svetu a prostredníctvom ktorého chcú vysoké kruhy opäť o niečo viac obmedziť osobnú slobodu a voľbu ľudí, ekonomickú prosperitu štátov a najmä opodstatniť svoje ďalšie kroky akými sú napr. obmedzovanie niektorých pre súčasnú prosperitu dôležitých technológií a najmä zavádzanie nových daní (uhlíková daň, daň z leteckého paliva … )

Pretože celý súčasný absurdný ekoalarmizmus je len obyčajnou fraškou a pokusom o zavedenie nových poplatkov a daní a tiež nastolenie nových svetových pravidiel.

Autor: Martin Bago

————————–—

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds