Ďalšie liberálne multi-kulti obohatenie. Taliansku vítačku migrantov fyzicky napadol migrant

Ako sa vraví „každý sa raz prebudí zo sna“. A u niektorých jedincov toto slovné spojenie platí stopercentne! Dobre to ilustruje aj najnovší prípad z talianskeho Turína, kde herečku Gloriu Cuminetti, ktorá sa preslávila svojím kritickým postojom k protimigračnej politike Salviniho, dlhodobo podporovala migráciu do Európy a zastávala si afrických migrantov a mimovládky, ktoré ich vozia do Európy, v centre mesta Turín napadol Maročan, udrel ju tupým predmetom do hlavy a nechal ju ležať v bolestiach na zemi. Následne ju sanitka previezla do nemocnice, kde ju hospitalizovali.

A ďalší útok sa odohral v talianskom Miláne, kde na hliadkujúceho vojaka v uliciach mesta nožnicami zaútočil migrant a bodol ho do krku a chrbta. Útočníkovi sa síce z miesta činu podarilo ujsť, ale policajná hliadka ho čoskoro zadržala, pri čom vykrikoval Alláhu akbar!

————————

Prečítajte si tiež: Liberáli v Taliansku: Odstavili sme Salviniho a teraz otvoríme prístavy pre migrantov

————————

Aj takto to teda vyzerá tam, kde zapredaná vláda do krajiny vpustila tisícky nelegálnych migrantov. A najbližšie mesiace, po zvrhnutí Salviniho, sa to v Taliansku ešte zhorší, pretože zradcovia z Hnutia piatich hviezd spoločne s liberálmi začínajú otvárať prístavy pre migrantov, čo do Talianska priženie ďalšie tisícky migrantských kriminálnikov. Síce to zároveň otvorí oči aj tým najzarytejším liberálom typu herečky Glorie Cuminetti, no bohužiaľ teraz už aj za cenu obetí a napáchaných, často nezvratných škôd.

My zo Slovenského Hnutia Obrody urobíme všetko preto, aby na Slovensko nevkročili nelegálni migranti. A každý, kto sa o také niečo pokúsi, bude za to niesť zodpovednosť v podobe tvrdých trestov! Slovenské Hnutie Obrody bude vždy chrániť slovenských občanov a dbať na ich bezpečný a pokojný život. To je jedna z našich priorít.

Autor: Martin Bago

————————

Prečítajte si tiež: Azylová politika musí zostať v slovenských rukách

————————

Herečku Gloriu Cuminetti, ktorá sa preslávila svojím nekritickým velebením migrácie do Európy, v Turíne napadol Maročan. Udrel ju tupým predmetom do hlavy a nechal ju ležať v bolestiach na zemi.

————————–——-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds