FOTO: Mesiac detí v projekte Staráme sa potešil niekoľko desiatok detí v celej našej vlasti

Človek by si povedal, že to bolo včera, kedy sme pre vás chystali mesačnú reportáž z mesiaca máj TU z našej pomoci sociálne slabým rodinám a dnes už vystavujeme pomyselný účet za mesiac jún.

Jún bol v našom úspešnom projekte Staráme sa Mesiacom detí TU. Počas neho sme takmer 50 detí potešili nielen cukrovinkami či inými darčekmi, ale niektorým sme opäť urobili program a znovu sme sa takýmto spôsobom zblížili a spestrili im ich a náš voľný čas. Veď, pokojne sa usaďte, a pozrite sa, ako naša výzva dopadla.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

—————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Júlovú pomoc sme započali v rodinách vo Veľkom Krtíši a Fiľakove

—————————–

Taške plnej sladkostí od TOL – distribúcia cukroviniek sa na začiatku júna potešil aj Ľudovít z Veľkého Krtíša.

Našou výzvou sme v Prešove spoločne potešili Janku a jej dve deťúrence. Maťka a Kubka. 🙂

Senzácia, obrovská radosť! To je to, čo sme spoločne spôsobili aj v Trenčianskych Tepliciach.

Nelke a Samkovi z mesta Strážske urobili aj poháre s plyšákmi od našej kolegyne Evky z okresu Malacky radosť. 🙂

Navštívili sme aj Karinku a Janka od Lučenca. Okrem sladkostí, hračiek a kníh sme im zaniesli aj krásnu, chutnú čerstvú zeleninu od Zeleninárstvo Rimavské Janovce, čím sme pár eurami podporili slovenského pestovateľa zeleniny od Rimavskej Soboty. A v nákupoch v tomto zeleninárstve budeme, podľa možností, pokračovať, pretože považujeme za extrémne dôležité pomáhať miestnym pestovateľom a výrobcom, ktorí vytvárajú hodnoty v našich regiónoch. ??

Aj v Nitre a neďalekých Zbehoch sme dokopy piatim deťom podarovali okrem balíčkov plných sladkostí od TOL – distribúcia cukroviniek, ovocia a hygienických potrieb, aj chutné obedové menu od Nitrawa pub.

S našou výzvou s názvom Mesiac detí v projekte Staráme sa sme neobišli ani mladého nadaného športovca Sebastiánka z Trebišova.

Rodine s tromi deťmi z okresu Liptovský Mikuláš sme spoločne pomohli postaviť sa na nohy. Mesiacom jún sa teda rozhodla, že náš projekt opustí a pomoc, ktorú by sme jej adresovali, ponechá iným. Tým, ktorí ju potrebujú. Správne. Tak to má byť! 😉 S rodinou sme sa síce rozlúčili, ale i naďalej zastávame v kontakte a ak bude časom môcť a bude mať záujem, môže pomáhať v projekte spoločne s nami. Rovnako, ako naše súčasné kolegyne; Erika z Nového Mesta nad Váhom a Katka z Trebišova, ktorým sme tiež cez náš projekt tiež pomáhali a pomohli.

Pri Hnúšti sme rozradostili malého Tomáška a Martinka sladkosťami od TOL – distribúcia cukroviniek, či kolobežkou od Majky z Banskej Bystrice a na kuchynský stôl sme doručili aj čerstvú zeleninu od slovenského pestovateľa zeleniny Zeleninárstvo Rimavské Janovce z Gemera. Podporujme sa navzájom. Je to také jednoduché.

Naša úspešná výzva s názvom Mesiac detí v projekte Staráme sa dorazila aj na slovenský juh. Aj v okresoch Nové Zámky a Komárno sme spoločne s vami, drahí podporovatelia, potešili tých najmenších.

Mesiac detí v projekte Staráme sa sme ukončili tak, ako sa patrí. S DEŤMI. ? Kým si jedni kolegovia so štyrmi deťmi z okresu Malacky zahrali tenis, druhí sa venovali trom dievčatám z okresu Čadca. ?

Do našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO sa pravidelne zapája aj naša kolegyňa Erika z Nového Mesta nad Váhom. Z 15. odberu nám poslala takýto fotopozdrav.

Touto cestou by sme sa ešte raz, v mene všetkých detí z nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa, chceli veľmi pekne poďakovať firme TOL – distribúcia cukroviniek a nášmu skvelému kolegovi Jarovi z Popradu za niekoľko desiatok tašiek plných rôznych sladkostí! ĎAKUJEME!

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds