Jaroslav Naď v spojení s cudzou mocou? To je vlastizrada. SHO: Obnovíme vojenské súdy

NAKA obvinila Jaroslava Naďa z hnutia OľaNO z trestného činu ohrozovania utajovanej skutočnosti. Podľa vyšetrovateľa mal Jaroslav N. žiadať utajované skutočnosti na ochranu záujmov Slovenskej republiky a následne ich vyzradiť ďalším osobám.

Ak sa vyšetrovaním potvrdí, to čo zodpovední a lojálni občania nášho štátu vedia už dávno, že Jaroslav Naď je v spojení s cudzou mocou, potom musí byť obžalovaný z vlastizrady, pretože: „Občan Slovenskej republiky, ktorý v spojení s cudzou mocou alebo s cudzím činiteľom spácha trestný čin úkladov proti Slovenskej republike, teroru, záškodníctva alebo sabotáže, potrestá sa odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie.“

A presne pre takéto prípady a takýchto špiónov, ktorí sa voľne pohybujú po území Slovenskej republiky obnovíme vojenské súdy, pretože ich vnímame ako nevyhnutný nástroj pri riešení závažných zločinov proti Slovenskej republike.

———————–

Prečítajte si tiež: Švec: Obnovíme vojenské súdy. Lajčáka a jeho komplicov budeme súdiť za vlastizradu

———————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds