Ekologický projekt SHO: Pavol Skýpala so svojím synom zlikvidovali ďalšiu čiernu skládku

Pri hlavnej ceste medzi obcou Breznička a Kalinovo v Banskobystrickom kraji, nám začala „vyrastať“ čierna skládka. Mentálne zaostalé a primitívne ľudské indivíduá, ktoré toto spravili sa môžu HANBIŤ.

V dnešnej dobe, keď máme X možností, kam odniesť odpadky a neznečisťovať našu nádhernú prírodu, sa stále nájde veľa mentálne vylúčených ľudí. Jednoducho sebci voči sebe, ale aj voči svojmu okoliu.

Keďže okolo miesta, kde vznikla čierna skládka, jazdím každodenne do práce, videl som, ako tam pribúdajú odpadky. Opäť sa potvrdilo naše dlhoročné zistenie, že kde je jedno vrece odpadkov, za pár dní tam máme novú čiernu skládku. A preto som hneď ZAKROČIL.

Dnes som už po niekoľkýkrát miesto upratal a zobral som so sebou aj syna Paľka. Nevadila nám ani únava po práci, únava po škole, mrholenie a dokonca ani krátky deň. Osadili sme tam aj našu tabuľu, ktorá má tiež opodstatnenie a menej inteligentným tvorom oznamuje: Zákaz vysýpania smetí.

Mrzí ma ale, že sa nenašiel nikto z okolia, miestni ľudia, ktorí by neporiadok upratali. Žiaľ, dnešná dekadentná doba sa nás snaží naučiť „hrať sa“ iba na svojom piesočku a okolie nás údajne nemá zaujímať.

Ale my v SHO sme muži činu a nie teoretici. Vždy keď je to nevyhnuté, vyhrnieme si rukávy a poriadok obnovíme. A nielen pokiaľ ide o našu prírodu.

Autor: Pavol Skýpala

————————

Prečítajte si tiež: Katarína Boková: Každý musí začať od seba. A Slovensko bude lepším miestom pre život

————————

Pozrite si aj fotografie z miesta činu:

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds