Švec: Obnovíme vojenské súdy. Lajčáka a jeho komplicov budeme súdiť aj za vlastizradu

Včera sme na našej stránke uverejnili článok o vlastizradcovi Lajčákovi, ktorý na konferencii Globsecu v USA vypil viac šampanského ako mal a táral niečo o tom, že akože Slováci sa rozhodli vzdať sa časti svojej suverenity.

Vyhlásenie Lajčáka treba čítať s porozumením a teda, on a klika okolo neho sa rozhodli, že Slovákov zbavia suverenity.

Na konferencii Globsec v New Yorku vystúpil aj známy globalista a podporovateľ multi-kulti Miroslav Lajčák. Vo svojej reči uviedol, že Slovensko sa rozhodlo zriecť časti svojej suverenity výmenou za našu ochranu, prosperitu a zvyšujúcu sa životnú úroveň.

Súčasťou Globsecu bol aj galavečer, na ktorom bola hlavným hosťom prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová, ktorá tam vystúpila s prejavom. Vyslovila názor, že „národná hrdosť a patriotizmus sa budujú na nenávisti, izolácii a homofóbii“ a kritizovala polarizáciu spoločnosti.

Ďakujeme za vaše pozitívne reakcie na náš článok a na otázku, akým spôsobom budeme Lajčáka a nielen jeho súdiť za vlastizradu odpovedá Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody: „Obnovíme vojenské súdy a poriadok zjednáme raz dva. Lajčáka a spol. nebudú súdiť civilné súdy, to by sa im páčilo. Tak to teda nie. Revitalizácia a optimalizácia prebehne aj v tejto oblasti veľmi efektívne a hlavne rýchlo.“

————————–

Prečítajte si tiež: Odkaz zradcovi Lajčákov: Na Slovensku budú iba slovenské vojenské základne

————————–

Róbert Švec: Žiadne miesto pre slabosť. Poriadok obnovíme na celom území našej vlasti a v každej oblasti.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds