Jaroslava Samuelová: Bráňte sa, Slováci! Máte na to právo! Nikto iný to za vás neurobí!

Vážené dámy a páni, milí priatelia. Prihováram sa vám, ktorí ste nepodľahli agresívnej liberálnej propagande a očkovacej mánii, pretože ste si dali tú námahu a snažíte sa vyhľadávať aj objektívne a pravdivé informácie o súčasnej celosvetovej situácii, ktoré sú nám „našou“ vládou a neslovenskými médiami zatajované.

Dáme vám do rúk právnu zbraň, ktorou sa budete môcť brániť a ak naberiete odvahu k činom, aj sa môžete skutočne ubrániť a vyhnúť sa nútenému akože dobrovoľnému očkovaniu.

čoskoro zverejníme ako na to.

Slovenky a Slováci! Nebojte sa brániť sa je to naše sväté právo a povinnosť, brániť seba, svoje deti, rodičov a starých rodičov. Nikto iný to za nás neurobí. Existuje veľa dôkazov o tom, že táto vymyslená pandémia a očkovanie je len nástroj na naše zotročenie, zredukovanie obyvateľstva a že nikomu z vládnych elít na našom zdraví nezáleží.

Keby im na nás záležalo, neničili by naše životy pre jednu chorobu, ktorá je navyše celkom ľahko a lacno liečiteľná, čo dokazujú aj naši špičkoví lekári, ako sú napríklad Doc. MUDr. Pavol Török, CSc., doc. MUDr. Jozef Firment, PhD., MUDr. Ján Lakota, CSc., MUDr. Etela Janeková a iní, svojimi vyjadreniami, ale aj skúsenosťami pri jej liečení.

Vládni činitelia sa správajú tak, ani čo by iné smrteľné choroby neexistovali a ani čo by ľudia pred vymyslenou covid pandémiou nezomierali. Bráňte sa pred nútenou vakcináciou, bráňme sa pred neoprávnenou diskrimináciou a apartheidom.

Ak sa cítite bezradní, ohrození a osamotení, ak sa chcete zapojiť do tohto boja, tí ktorí ste ešte doteraz tak neurobili, ak sa chcete podieľať  na záchrane nášho národa, pridajte sa k nám, my členovia SHO sme tu pre vás každý deň a v každom čase, pracujeme pre vás, bijeme sa za vás a nikdy v tomto našom zápase nepoľavíme.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO: Slováci opäť vyšli do ulíc! Poltár, Považská Bystrica, Žilina, Nitra a ďalšie mestá

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds