SHO: Čaputová opäť tárala! Reaguje Pavol Poprocký: Normálna rodina má iba jednu podobu!

Pätnásty máj je Medzinárodným dňom rodiny. Túto skutočnosť reflektovala aj ospalá pani z prezidentského paláca a tento celosvetový sviatok (ako je to na pravého liberála príznačné) zneužila na propagáciu zvrátenej ideológie, ktorej je sama sluhom. 

Vo svojom poslednom príspevku k tejto téme tvrdí, že Slováci (alebo iné bližšie nešpecifikované „spoločenstvo“) majú byť oporou každej jednej (AKEJKOĽVEK!) rodine. 

Nuž, znovu sa len potvrdzuje, že Zuzana Čaputová, ktorá dočasne zastáva funkciu prezidenta Slovenskej republiky, buď nepozná pomery a mentalitu národa, ktorému „bačuje“ alebo sa zámerne hrá so slovíčkami, aby zo svojho miesta prispela k oslabovaniu pozície a statusu rodiny, ktorej podobu Slováci našťastie chápu ako spoločenstvo jedného muža, jednej ženy a ich detí, poprípade sa rodina chápe ako sociálna skupina, ktorej členovia sú pozostatkom väčšej sociálnej skupiny, rodiny: napr. keď sa starí rodičia starajú o svoje vnúčatá alebo slobodná matka (otec alebo vdova ) vdovec s deťmi!

… bolo by totiž naivné myslieť si, že bývalá podpredsedníčka ultraliberálneho Progresívneho Slovenska (ktorej súčasná predsedníčka Irena Biháriová sa v minulosti smiala pri fotke obetí druhej svetovej vojny TU a predseda Michal Truban pred ňou zase holdoval drogám a sama s nimi dlhodobo zdieľa rovnaké ideologické postoje) bude obhajovať konzervatívne a vekmi overené civilizačné hodnoty, ako je rodina.

Slováci, buďte preto obozretní, skúmajte význam každého jedného predostretého slova, gesta či činu, zapamätajte si ich, vyhodnocujte ich a stojte za skutočnými hodnotami, ako je aj rodina – spoločenstvo jedného muža, jednej ženy a ich detí – z ktorej ste vzišli aj vy.

Nenechajte sa zlákať na chodníčky fiktívnych hodnôt, ktoré oslabujú nielen vás, ale i národ, ktorého ste súčasťou. Budujme spoločne silnú rodinu, pretože iba silná a jednotná rodina je dobrým základom pre prosperujúci národ. To je cesta TU, to je budúcnosť!

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO: Slováci opäť vyšli do ulíc! Poltár, Považská Bystrica, Žilina, Nitra a ďalšie mestá

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds