FOTO + VIDEO: Slováci opäť vyšli do ulíc! Poltár, Považská Bystrica, Žilina, Nitra a ďalšie mestá

Dámy a páni! Písal sa 15. máj 2021. Posolstvo celoslovenských autoštrajkov je jasné: Ruky preč od slovenských detí! Politickí pedofili od Matoviča!

Počas tohto víkendu sa autoštrajky konali aj v Nitre, Žiline, Topoľčanoch, Považskej Bystrici, Poltári, Trnave a v ďalších slovenských mestách.

Tentokrát vám ponúkame obrazovú a zvukovú rekapituláciu autoštrajkov v Žilinskom, Nitrianskom a Banskobystrickom kraji.

Róbert Švec: Ďakujem, Žilina a Považská Bystrica. Za vydarený autoštrajk, ktorého sa zúčastnilo niekoľko desiatok áut. A aj za skvelú náladu. Na trase Žilina – Považská Bystrica viali opäť vlajky bieleho dvojkríža. Podporili nás aj rozumní a zodpovední Slováci z Prievidze, Ilavy a ďalších slovenských miest. Už dnes sa aktívne pripravujeme na politický majáles, ktorý sa uskutoční v sobotu 29. mája pred Úradom vlády SR.

Pavol Skýpala: Tieto pokojné autoštrajky v Poltári, ako aj iné predchádzajúce občianske akcie, ako napríklad sviečkové manifestácie a pod., majú za úlohu zobudiť Slovákov a všetkých lojálnych občanov nášho štátu. Majú vyslať jasný signál: Aj jeden z najmenších okresov Slovenska ako je Poltár nespal, nespí a spať nikdy nebude, ale bojuje za svoje práva!  Vyzývam aj občanov oveľa väčších okresov a miest. Nebojte sa a pokojne vyjadrujte svoj názor, nespokojnosť. Pridajte sa k nám, k Nezvyknutým. Lebo iba Nezvyknutí vždy menili svet k lepšiemu!

————————–

Prečítajte si tiež: Referendum: Štandardní politickí panáčikovia hrajú pred národom divadlo! Reaguje Róbert Švec

————————–

Pozrite si aj videá z Poltára TU a TU.

 

 

Pozrite si aj fotogalériu zo včerajšieho úspešného autoštrajku. Zdroj fotiek: SHO.sk

Poltár:

Považská Bystrica a Žilina:

Nitra:

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds