Referendum: Štandardní politickí panáčikovia hrajú pred národom divadlo! Reaguje Róbert Švec

Zuzana Čaputová sa s referendom o predčasných voľbách obráti na Ústavný súd SR.

Reaguje Róbert Švec:

Štandardní politici z vládnej koalície, parlamentnej opozície + Čaputová, rozohrali hru o tom, či je referendum o predčasných voľbách v súlade s Ústavou SR alebo nie.

Cieľ je jasný, naťahovať čas a znemožniť referendum, poprípade ho tak v očiach verejnosti zdiskreditovať, že nebude platné.

Ale tá ich politická hra je veľmi šikovná. Ak referendum bude, opozícia bude poukazovať na to, že bojovala proti súčasnej vláde. Ak referendum teoreticky nebude, lebo rozhodnutie Ústavného súdu SR, opozícia bude dobrá, lebo tak veľmi chcela, aj keď to nakoniec nevyšlo a koalícia v podstate tiež, lebo nebude v pozícii, že nerešpektuje vôľu ľudí, a všetci hodia vinu na Ústavný súd SR.

A tak sa môžeme „tešiť“, že najbližšie mesiace nás bude hodnotová mafia aj mediálna, zasypávať informáciami o možnej tretej vlne fiktívnej pandémie a informáciami o akože boji koalície a opozície v súvislosti s referendom.

Cieľ? Odviesť pozornosť Slovákov od tých, ktorí skutočne bojujú za silné a sebavedomé Slovensko TU.

A aj preto sa na vás tešíme na námestiach slovenských miest. Do ulíc! Slovenky a Slováci!

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Politickí pedofili od Matoviča prenasledujú deti v školách! Reaguje Katarína Boková

————————–

Covidoví zločinci okolo Matoviča nie sú cesta! Ale ani politickí mafiáni a výpalníci okolo Pellegriniho, bývalí smeráci, nie sú cesta. Slovenské Hnutie Obrody a Róbert Švec sú cesta. Cesta rovná, cesta cti!

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds