Máte už plné zuby nekvalitných ekotašiek z nadnárodných reťazcov? SHO: Máme riešenie!

Drahé Slovenky, milí Slováci! K dlhoročným úspešným projektom nášho hnutia: Právo Národa, Nebuď sviňa a Staráme sa, pribudol nový projekt s názvom Štúrovci.

Na vašu žiadosť prichádzame s ďalším predmetom s našou symbolikou. Ide o ekotašku so symbolikou Slovenského Hnutia Obrody, ktorou môžete na dlhý čas nahradiť nepraktické a životnému prostrediu nešetrné igelitové varianty. Slovenská príroda to potrebuje.

—————————

Jaroslava Samuelová: Naše tašky sú veľmi praktické, ľahko sa skrútia a zaberú v kabelke veľmi málo miesta, čiže môže byť nákupná taška vždy poruke. A najdôležitejšie je, že sa neroztrhne, aj keď do nej naložíte ťažký nákup.

—————————-

A ako sa môžete dostať k našej originálnej ekotaške a spoločne s nami tak chrániť životné prostredie? Jednoducho. Ak sa rozhodnete finančne podporiť naše aktivity, my vám ako poďakovanie za vaše správne rozhodnutie pošleme spomínanú tašku.

Stačí postupovať podľa tohto jednoduchého návodu: Na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK7665000000000020148117 odošlite váš dobrovoľný príspevok v hodnote aspoň 7 eur a do správy pre príjemcu napíšete: DAR, taška SHO, telefónne číslo, poštovú adresu, na ktorú vám propagačný materiál pošleme.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude vybraný propagačný materiál poslaný a doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

Sme (projekt) Štúrovci. Novodobí bojovníci za silné a sebavedomé Slovensko!

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Skýpala: Úcta k prírode začína už v detstve. Sme a budeme našim potomkom príkladom

————————

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds