FOTO. Košice: Ľudia SHO podporili statočných bežných ľudí slovenských, ktorí každý deň musia…

Dámy a páni. V piatok 28. októbra sa ľudia Slovenského Hnutia Obrody zúčastnili demonštrácie pod názvom Slovensko na prvom mieste, ktorá sa uskutočnila v Košiciach.

Našou účasťou sme podporili statočných bežných ľudí slovenských, ktorí každý deň musia čeliť dôsledkom dlhodobej politiky vládnych zločincov okolo Matoviča a agentky Čaputovej. Opakujeme, podporili sme bežných ľudí, nie organizátorov. Dôvod? Organizátori podujatia veľmi primitívnym až tupým spôsobom sa snažili a snažia vytunelovať niekoľkoročnú agendu Slovenského Hnutia Obrody.

Od použitia hesla Slovensko na prvom mieste, ktoré naše hnutie používa už niekoľko rokov až po stanoviská k obdobiu fiktívnej pandémie na Slovensku s presahom toho, čo by chceli robiť. Reči o občianskom odpore, ktoré naše hnutie vyhlásilo ústami Róberta Šveca už 20. októbra 2020 TU, reči o postavení vládnych zločincov pred trestný tribunál, reči o vystúpení Slovenska z Európskej únie TU… to všetko je dlhodobá agenda Slovenského Hnutia Obrody, ktorú aktívne komunikujeme cez mediálne nosiče SHO, ale aj na námestiach a uliciach slovenských miest.

Jednoducho, organizátori predviedli čistý tunel, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani zločinci okolo Hegera a Matoviča. A vystúpenie Milana Markoviča (nebezpečného protislovenského štváča), ktorého našťastie publikum vypískalo, bolo už len čerešničkou na torte tejto falošnej a ešte k tomu aj pokazenej torty v Košiciach.

Smutnosmiešna situácia nastala aj vtedy, keď sa ľudia pýtali organizátorov, či by mohol vystúpiť s prejavom predseda nášho hnutia Róbert Švec. Jeden z organizátorov to striktne odmietol s odôvodnením, že ide o občiansku akciu a politici nebudú rečniť. A čo sa stalo o pár minút? S príspevkom vystúpil Michelko, kandidát do NR SR za stranu Vlasť a neskôr aj Harabin, politik, ktorý viedol stranu Vlasť vo voľbách do NR SR v roku 2020 a bývalý kandidát na prezidenta SR. V skutku „občianski“ aktivisti a v skutku „občianska“ akcia.

Na ignorovanie Slovenského Hnutia Obrody zo strany akože občianskych aktivistov sme si už zvykli a to čo sa udialo v Košiciach je len ďalším dôkazom toho, že reči o spájaní proslovenských síl vyznievajú z úst niektorých aktivistov, typu Baránek, veľmi pokrytecky! A aj Košice ukázali, ako vyzerá spolupráca akože národných síl.

Oooo, aký to rozdiel medzi akciami akože občianskych aktivistov, ktorí nedajú slovo nikomu inému, lebo sa riadia egoistickým JA, JA, JA… a rozdiel medzi akciami Slovenského Hnutia Obrody počas ktorých môžu a aj veľakrát už vystúpili rečníci z rôznych občianskych iniciatív a politických strán.

V každom prípade sa ale chceme poďakovať organizátorom akcie v Košiciach, že na jedno miesto dostali veľké množstvo ľudí, ktorí rozobrali propagačný materiál nášho hnutia (letáky a noviny Právo Národa TU) za niekoľko málo desiatok minút. A rozhovory s vami opäť ukázali, že SHO je na správnej ceste. Cesty rovnej, cesty cti.

A aj preto konštatujeme, že misia nášho hnutia v Košiciach bola splnená.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Martin: Tretí ročník sprievodu Sviečky slobody vyslal jasný signál vládnym zločincom

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds