Katarína Boková: Každý musí začať od seba. A Slovensko bude lepším miestom pre život

Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin dnes opäť dokázala, že je ženou na správnom mieste.

„Dnes, po dlhšej dobe, sme si s rodinou našli čas na dlhšiu prechádzku a tak ako vždy, mali sme pripravené vrecia na odpad a rukavice. Rúčku k dielu veľmi výrazne pripojil aj náš 5-ročný syn Maximko, ktorý zbiera odpadky vždy a všade. Za odmenu sme sa mohli pokochať jesennou prírodou, jej pestrými farbami a domov sme si mohli priniesť bedle,“ konštatuje Katka.

Katarína Boková býva v Turčianskych Kľačanoch a jej známi a priatelia vedia, že sa ekoaktivitám venuje pravidelne.

My v SHO nehovoríme o tom, čo všetko by sa malo spraviť (samo), ale našimi každodennými skutkami sa snažíme meniť našu vlasť na lepšie miesto pre život.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Nebuď sviňa: Intelektuálne znevýhodnení vyčíňali aj na severe našej vlasti

————————-

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds