Video: Liberáli natierali zábradlie v Košiciach. Dozor mal Beblavý. Podľa toho to aj dopadlo

Poznáme to. Pred voľbami sa to stále opakuje, ako stará obohratá platňa. Štandardní politici, aby si urobili lacný marketing, ktorý má navodiť to, že sú blízki obyčajným ľuďom, neraz vyťahujú na uliciach rôzne tanečky, aj gulášik navaria pre tetušky a ujkov, či aj poldeci si hrknú si pri dychovke, len aby „zľudoveli“.

Propagátori drog a starí štandardní privatizéri, ktorí sa dnes hlásia ku novej generácii politikov sa rozhodli, že namiesto starých predvolebných praktík, budú svoju predvolebnú kampaň stavať na niečom novom, čo aspoň skrášli okolie. Rozhodli sa, že si zoberú metly a pozametajú nejaké to ihrisko alebo štetec a farbu a natrú zábradlie. No, lenže zostali iba pri tej kampani a ostatné už nedomysleli, lebo načo?! Po voľbách ich to už predsa nebude zaujímať. Jediný skutočný osoh z tejto kampane v podaní týchto politických pajácov sú kvalitné fotečky a videjká.

Nemusíme mať vyštudované stavebné inžinierstvo, aby sme prišli na to, že pred natieraním železného zábradlia ho treba najskôr poriadne očistiť, potom natrieť základnou a po dobrom preschnutí následne povrchovou farbou, ktorá má železo chrániť pred korodovaním. Nuž, ale keď sa myslí iba na predvolebný marketing, tak to tak dopadne. Veď, pozrite si video TU. 🙂

Farba na tomto zábradlí čoskoro opuka a zábradlie opäť zhrdzavie presne tak, ako ich liberálna politika. 

Autor: Pavol Poprocký

Zdroj fotiek: Facebook

———————–

Prečítajte si tiež: Keď vládnu liberáli. Vallo dohodil kamarátovi zákazku za 90-tisíc eur

———————–

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds