Pavol Poprocký: Pomáhame aj v nedeľu. Pomáhať si musíme každý deň

Náš úspešný sociálny projekt Staráme sa nikdy nebol, nie je a ani nebude o výhovorkách. Nezaujíma nás, či je nedeľa alebo nie, či je sviatok alebo bežný pracovný deň.

Katka nás požiadala o pomoc, a hoci sme jej mali v pláne pomôcť až na budúci víkend, sadli sme do auta a išli po potraviny a drogériu, ktoré nám do projektu venovala veľmi milá a srdečná pani Zuzana z Tisovca, ktorá do projektu pre rodiny už druhýkrát venovala trvanlivé potraviny a drogériu v hodnote asi 40 eur. Časť z týchto vecí sme už včera 6. októbra zaniesli Katkinej rodine, ktorá býva pri Hnúšti.  

Slováci si navzájom nezištne pomáhajú, a to je dobré a správne. Krok za krokom sa blížime k nášmu cieľu. A bude to náš spoločný úspech, keď si Slováci budú navzájom pomáhať. Bez ostychu, vďačne, nezištne a od srdca.

Sme predsa jeden národ a silný národ si pomáha.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO. Aj Zuzana z Tisovca je súčasťou nášho úspešného tímu

————————-

Zľava: Pavol Poprocký a Pavol Skýpala

Zuzana z Tisovca do nášho úspešného projektu už druhýkrát venovala trvanlivé potraviny a drogériu v hodnote asi 40 eur. Časť z týchto vecí sme včera 6. októbra zaniesli Katkinej rodine, ktorá býva pri Hnúšti.

Pavol Poprocký, vľavo, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa, svojimi aktivitami ide príkladom a motivuje ľudí s dobrým srdcom pomáhať.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds