Katarína Boková opäť naložila Čaputovej: Ste zodpovedná aj za smrť našich starkých!

Zuzana Čaputová ma za sebou ďalší nepodarený mediálny výstup. V ňom odkazuje všetkým slovenským ženám, aby žili v rovnosti, rešpekte a dôstojnosti.

„Nevzdávajte sa svojich snov a nebuďte si samé sebe prekážkami pri uplatňovaní toho, ako chcete žiť,“ vyhlásila. Žena s mesačným platom 14 431,75 eur nám ide rozprávať o rovnosti. Pani prezidentka, o čom nám chcete rozprávať?

Pani Čaputová, sťaby moderná Šípková Ruženka, ktorá väčšinu starostí čestných ľudí práce sladko prespí a prebudí sa iba keď treba obhájiť americkú stranu, nám ide odporúčať aby sme žili tak ako chceme. Veľmi radi sa vrátime do čias, minimálne, spred roka. Vtedy sme žili slobodne, ak si spomínate, pani Čaputová. S našimi každodennými radosťami a starosťami.

Vy ste pripravili slovenské ženy o úsmev na tvárach a o pokoj v dušiach. Vy nesiete spoluvinu za to, že v rodinách stúpa napätie a fyzické násilie. Ste zodpovedná za to, že umierajú naši starkí. Naše deti sú už rok na nedobrovoľných prázdninách a zabúdajú, čo znamená kamarátske objatie a pomoc. O našu dôstojnosť ste nás pripravili v novembri 2020 kedy ste stiahli chvostík a dovolili „výpomoc“ armády pri celoplošnom testovaní.

Vtedy ste sa podieľali na znásilnení všetkých, ktorých ste neochránili pred podmieneným nedobrovoľným testovaním. Odvtedy žijeme ako otroci a uznajte, s pomyselnými okovami sa dôstojnosť hľadá ťažko. Schopnosť pátrať nám znižuje sťažený prísun kyslíka, znížený finančný príjem a nulový pocit slobody. Áno, presne takto sa cítia Slováci a Slovenky. Pošpinení, nahnevaní, zúfalí.

Zuzana Čaputová, vy nemáte najmenšie právo priať slovenským ženám. Vaše prázdne pohľady a skysnuté úsmevy nasmerujte niekam inam a nie na občanov nášho štátu. O nás sa radšej vy nestarajte! Nie ste hodná toho, aby ste boli prezidentkou našej Slovenskej republiky.

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Katarína Boková o zakomplexovanom Igorovi a aj Zuzane, ktorá organizuje koronapárty 

—————————

Zuzana Čaputová má priateľské vzťahy aj s úžerníkom a údajným pozemkovým mafiánom Andrejom Kiskom, ktorý nekriticky velebí zločineckú agendu Bruselu. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds