SHO: Mesiac knihy úspešne pokračuje aj v našom sociálnom projekte Staráme sa

V stredu 10. marca, ako zvyčajne, bolo v rodinke z Čadce zase veselo, a tak trochu aj oslavne. Veď prednedávnom malá Martinka oslávila svoje štvrté narodeniny.

Pri tejto príležitosti a pri príležitosti nášho Mesiaca knihy v projekte Staráme sa sme jej a jej sestričkám, okrem iného, zaniesli knižky, ktoré do nášho sociálneho projektu venovala aj Majka z Banskej Bystrice. Dievčatá sa potešili aj hračkám od spoločnosti Kibosport a väčšie slečny spolu s maminou si budú môcť lámať hlavu nad 1 500-kusovým puzzle 🙂 , ktoré do nášho projektu venovala Viktória.

Priatelia, ďakujeme! Spoločne s vami, dobrí ľudia, od roku 2011 píšeme úspešný slovenský príbeh pomoci.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Tam kam my prídeme, zavládne pohoda, radosť a pozitívne myslenie 

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds