Katarína Boková: SHO vyzýva politických konkurentov na slovný súboj! Nebojte sa!

Milí a vážení priaznivci Slovenského Hnutia Obrody. Čoraz častejšie vás zaujíma či a kedy budeme vystupovať v televízii, aby sme mohli naše postrehy a pripomienky povedať priamo do očí všetkým aktérom, nielen, vládnej moci. Našu konštruktívnu kritiku prijímate so súhlasom, naše úderné riešenia vás oslovujú a stotožňujete sa s nimi.

Zároveň nás žiadate, aby sme sa spojili s inými stranami a vytvorili tak akúsi jednotnú koalíciu voči súčasnému zlu. Tvrdíte, že nám ide o to isté. Možno áno, avšak rozdiel medzi nami a nimi je jednoznačný.

Naša politická konkurencia, alebo ak chcete aj naši možní politickí partneri nás kopírujú, čerpajú naše námety, vďaka nám sa učia a predávajú vám naše myšlienky ako ich vlastné. My však máme srdce, ktoré vkladáme do našej práce a všetky tie ulúpené myšlienky žijú v našich hlavách a rozvíjajú sa,  preto by sme vyhrali každú konfrontáciu. Úprimne sme potešení, že sme inspiráciou a motiváciou pre mnohé známe tváre a značky. To znamená, že naša práca je hodnotná a kvalitná. O to nám ide.

————————–

Prečítajte si tiež: Katarína Boková naložila Matovičovi a Sulíkovi: Na svedomí máte tisíce ľudských životov

————————–

A prečo ich viac počuť a vidieť? Nuž, paktujú spolu a drukujú si, pretože sa spolu ťahajú už od „praveku“.  Vedia, že sú politické skameneliny a čerstvý závan vzduchu by ich rozsypal a rozvial doďaleka.

Používajú naše slová, ale viac-menej iba kričia, aby vzbudili dojem veľkých rečníkov a zanietených vlastencov. Vytvorili si vlastné komunikačné platformy a podobne ako mienkotvorné médiá, škatuľkujú a sortírujú, komu dajú priestor.  

Slovenské Hnutie Obrody je mladé hnutie politické, bez tučného konta. My si priestor v médiách nekúpime, my si ho poctivou každodennou drinou vyboxujeme. Tisíckrát nás môžu ignorovať a odmietnuť, ale zastaviť nás nezastavia. Sme silní duchom, vytrvalí, odhodlaní a úprimní. Sme bez škandálov a preto sme pre televízie a tlač nezaujímaví, nezvýšime im sledovanosť programov a predaj printu. Záleží nám na Slovensku a Slovákoch a preto sme pre prospechárov, z radov akože pronárodne orientovaných subjektov, nežiadúci.

Napriek tomu, aj touto cestou oslovujeme každý jeden politický subjekt, každého aktivistu, blogera a youtubera, ktorý verejne vystupuje, aby nás neváhali osloviť do diskusií. Dajte nám priestor, pomôžeme zdokonaliť mozaiku názorov a riešení pre Slovensko.

Programové tézy nášho hnutia sme tvorili počas obdobia, ktoré ovplyvnili vlády Smeru, pretože sme videli veľké nedostatky v každom jednom sektore. Ale v súčasnosti je viac ako aktuálny, je živý a určite máme čo ponúknuť. Nebojíme sa veľkých hráčov a neponižujeme tých „malých“. Každý si zaslúži priestor, minimálne v RTVS, aby ste vy, voliči mohli dlhodobo sledovať postoje a charakter všetkých hráčov na politickom poli. Aby ste nás spoznali.

Zástupcovia SHO sú odhodlaní a pripravení diskutovať v politických aj iných diskusných reláciách. Radi našu kritiku voči súčasnému režimu a (ne)konaniu opozície povieme kompetentným priamo do očí. Dokonca im poradíme a ponúkneme naše riešenia. Sme Slovenské Hnutie Obrody a stojíme pevne a odhodlane!

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Koronapandémia? Tisíce výnimiek pre papalášov! A deti v domácom väzení!

————————

Sme akí sme. Niekto musí byť aj svieži, kreatívny, odhodlaný a pevný v hodnotových otázkach! Katarína Boková (vľavo) a Pavol Poprocký (vpravo). Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds