Katarína Boková naložila Matovičovi a Sulíkovi: Na svedomí máte tisíce ľudských životov

Premiér Matovič opäť zaútočil na svojho kamaráta a komplica TU, nielen, z prevolebných debát, Richarda Sulíka a dokonca ho obvinil, že má na svedomí 2 000 ľudských životov.

Nuž, pán premiér, ak svoje slová myslíte vážne, tak vyvoďte patričné dôsledky. Akurát vás trochu poopravím, pretože vy dvaja, spoločne s hlavným hygienikom Mikasom a ostatnými spolupáchateľmi, máte na svedomí niekoľko stotisíc ľudských životov.

Vy sa už desať mesiacov zahrávate s našimi osudmi, našou trpezlivosťou a dôverou. To vy nás držíte doma pod zámkou, ako takých zločincov, odopierate nám možnosť pracovať, udržiavať sociálny kontakt, regeneráciu na tele i duchu, zdravotnú starostlivosť a našim deťom kvalitné vzdelanie! Zatiaľ čo vy, nafúkaní a arogantní papaláši sa zabávate na svadbách, užívate si dovolenky, ako napríklad nedávno Riško Sulík v Dubaji, udeľujete si výnimky, či ste pozitívni na COVID-19 alebo nie TU, promenádujete sa medzi ostatnými bez rúšok a popri tom všetkom si uzatvárate tajné kšeftíky a nám sa smejete do očí.

————————–

Prečítajte si tiež: Vicepremiér Holý nemusí ísť po návrate z Británie ani na test, ani do karantény

————————–

Vy si užívate, vystrelení do iných galaxií a na Slovensku zatiaľ kapú potravinári, pestovatelia, remeselníci, drobní obchodníci, živnostníci a vôbec celá demokracia. Vy topíte Slovensko v čierno čiernej smole, pretože nemáte vôľu a túžbu aby naša otčina prekvitala, vy nemáte čestných ľudí v úcte, nevážite si mozoľnaté ruky našich otcov a dedov, ktorí vybudovali zem, ktorá vás nosí.

Vy si zaslúžite, nie vakcínu o ktorej tak básnite, ale pár rodičovských výchovných. Ale takých poriadnych!

A pre vás, dámy a páni, ktorí ste už na vlastnej koži pocítili, že voliť menšie zlo sa neoplatí, lebo zlo bude vždy len zlo, mám odkaz. Na Slovensku sú rozumní a zodpovední vlastenci, ktorí svojimi aktivitami každý deň, už niekoľko rokov dokazujú, že ich srdce bije pre našu vlasť TU.

Podporujte tých, ktorí to s vami a Slovenskom myslia vážne a úprimne. Podporujte Slovenské Hnutie Obrody.

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Situácia v Nitre, a nielen tam, je výsledkom pandémie vládnej tuposti!

————————-

Katarína Boková: Pán premiér! Vy, spoločne so Sulíkom a hlavným hygienikom Mikasom, a ostatnými spolupáchateľmi, máte na svedomí niekoľko stotisíc ľudských životov. Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds