KAUZA Senec: Vedenie mesta chcelo pokutovať naše hnutie! Výsledok? Víťazstvo nášho hnutia

Priatelia, vy ktorí nás pravidelne sledujete si určite spomínate na kauzu Senec, o ktorej sme vás v minulosti informovali. Podrobnosti o kauze sa dozviete TU.

ALE… V krátkosti sa jednalo o to, že zástupcovia Mesta Senec sa tesne po parlamentných voľbách v roku 2020 rozhodli prenasledovať a nezákonne pokutovať naše hnutie za to, že údajne niekto, niekde v meste, v nejakom čase, vylepil náš propagačný materiál, ktorý vraj pobúril istú občianku mesta.

A tak vedenie mesta, na čele s primátorom Dušanom Badinským, neváhalo a hneď nám poslalo pokutu aj s ich subjektívnym a nezákonným rozhodnutím. Samozrejme, nezľakli sme sa a nasledovalo asi dvojročné doťahovanie sa.

Ako som vám priatelia sľúbil približne pred rokom, vraciame sa k tejto vykonštruovanej kauze a prinášame vám pozitívnu informáciu.

Ako povedal Samo Chalúpka: Dal nám Boh zas dobrý deň, zlomili sme jarmo.

Po tom, ako odvolací orgán dvakrát zrušil nezákonné rozhodnutie Mesta Senec, zástupcovia tohto mesta uznali porážku a rozhodnutím z 10. júna 2022 nás Tomáš Tahotný z Mestského úradu v Senci informoval, že Mesto Senec zastavilo toto nezmyselné prenasledovanie a obviňovanie Slovenského Hnutia Obrody.   

A čo z toho vyplýva, priatelia? To, že ak ste presvedčení o objektívnej pravde, nikdy sa nevzdávajte! Môže sa vám zdať, že situácia je bezvýchodisková, no človek svojou vytrvalosťou a odhodlaním dokáže vyriešiť každú situáciu.

Stačí len bojovať až do konca, víťazného konca. Tak ako Slovenské Hnutie Obrody.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec odpovedá jasne a priamo na otázky občanov aj o prevzatí…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds