Anton Ančic: EÚ je Titanic a Slovensko je jedna kajuta. Ale Česko, Poľsko… sú záchranné člny, lebo majú…

Človek nemusel byť génius, aby pochopil, prečo ceny plynu idú šialene hore už minulý rok. Už vtedy sme varovali, že ideme z kopca, naberáme rýchlosť a naše brzdy sú pokazené.

Nevadí, hlavne, že sme sa testovali za miliardy nediagnostickými testami. A prepáčte, objednali sme si super vojenský šrot za ďalšie miliardy. A rozdali sme tým správnym ľuďom ďalšie milióny…

Ďalšia správa však môže byť zaradená do skutku šírenia poplašnej správy. Pretože je iné, keď poviem ja ako občan, že sme na ceste do extrémnej chudoby. Ale keď to povie minister, ktorý je predsa najmúdrejší (inak by tam predsa nebol) vysielaný všetkými médiami, ten problém bude dvakrát väčší. Správu si prečítate TU. Len tak na okraj, viete ako súvisí táto správička TU s tým zdražovaním? Je to správa o výbuchu plynu LNG,  ktorý vyváža USA do EÚ. Áno, toho plynu, ktorým chceme nahradiť plyn z Ruska.

Konšpirácie, ktoré sa v dnešnom svete celkom rýchlo stávajú pravdou hovoria o zámernej malej sabotáži pri cvičení, aby vyhnali USA cenu čo najvyššie. Dobre si pozrite to video. Nikto nebol zranený, obyvateľom nič nehrozí, nevidíte nič potrhané. Pozrite si iné výbuchy takejto stanice a porovnajte si to.

To by nám predsa USA neurobilo. V ťažkých časoch zelenej totality, likvidácie svojho priemyslu a dobrovoľnej energetickej kríze, by predsa neohlodávali kosti z dojnej kravy menom EÚ.

Veď inflácia tu bude iba tri roky 12%. Nie, priatelia, buď sa zrúti euromena alebo sa zavedie digitálne euro. Alebo sa rozpadne EÚ. Hoci si tú poslednú možnosť prajú teraz už viacerí, uvedomte si, že EÚ je Titanic, kde Slovensko je jedna kajuta. Také Maďarsko, Česko a Poľsko sú ako záchranné člny, lebo majú svoju menu. Nemecko tiež tú svoju nezničilo, ale uskladnilo v trezoroch.

Východiskom v podaní personálneho substrátu vo vedení väčšiny členských štátov a aj samotnej EÚ bude ešte väčšia nesloboda, jedlo a energie na prídel, a migrácia. Preto sa naozaj úprimne začnite zaujímať o to, čo robia vaši zamestnanci (politici) a zistíte, že ich treba skoro všetkých vymeniť.

Čistí ľudia, ktorí sa uchádzajú o dôveru, nemajú milióny ani charakter na to, aby vám klamali z veľkých pútačov alebo reklamy. My z SHO vám ponúkame našu službu. Pre Slovensko a Slovákov. Nie pre tých, ktorí chcú len zarobiť.

Autor článku Anton Ančic je člen Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky podnikateľské a hospodárske.

————————–

Prečítajte si tiež: Dočasnosť liberálnych zločincov v praxi: Najprv do konca júna, teraz do konca septembra a potom…

————————–

Anton Ančic: Východiskom v podaní personálneho substrátu vo vedení väčšiny členských štátov a aj v samotnej EÚ bude ešte väčšia nesloboda, jedlo a energie na prídel, a migrácia. Preto sa naozaj úprimne začnite zaujímať o to, čo robia vaši zamestnanci (politici) a zistíte, že ich treba skoro všetkých… Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds