Koronavírus: Matovič opäť vajatá. SHO: Osady treba uzavrieť. Nikto dnu a ani von. Iba špecialisti

Dámy a páni. Matovič oznámil 101 nových prípadov koronavírusu, veľká časť z nich sa týka obyvateľov osád na východe našej vlasti.

Igor Matovič sa jeduje na Pellegriniho za vzniknutú  situáciu v osadách, v súvislosti s nárastom infikovaných na koronavírus, a Pellegrini sa jeduje na Matoviča, že si dovolil sa na neho jedovať. Žiaľ, slovenská realita. My by sme konali. Razantne a rýchlo. Ako?

Na zvýšený počet nakazených koronavírusom, aj v cigánskych / rómskych osadách, reaguje Róbert Švec:

Aké riešenie by som prijal ja, ak by som bol predseda vlády SR? Hermeticky uzavrieť všetky osady, nikoho nepustiť dnu a ani von, okrem špecialistov, ktorí by situáciu riešili priamo v osadách. Je to jediný normálny a zodpovedný spôsob, pretože všetci vieme, že v osadách je hygiena a aj zodpovednosť takmer nulová.

Mimoriadna situácia si vyžaduje mimoriadne riešenia, a aj odvážne. My by sme sa nebáli ich prijať. Pre vás, pre náš štát.

————————–

Prečítajte si tiež: Vypnutie Slovenska? SHO: Je Matovič mentálne nekompetentný?! Alebo úmyselne šíri paniku?

————————–

Všetci vieme, že v osadách je hygiena a aj zodpovednosť takmer nulová. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds