Video. SHO: Pred Veľkou nocou sme pomohli aj v okrese Komárno. Čo povieme, to platí!

Kamaráti, my sme SHO a to, čo povieme, to platí. Pred voľbami sme vám sľúbili, že budeme pomáhať rodinám v núdzi aj po voľbách. Že nie sme ako oni. A náš sľub plníme.

Aj vďaka vašim príspevkom sme v utorok zabezpečili veľkonočné nákupy aj pre rodiny v okrese Komárno. Navštívili sme obce Patince a Iža.

Okrem potravinovej pomoci sme rodinám odovzdali aj denné menu, ktoré rodinám venovala reštaurácia Nitrawa Pub a aj rúška, ktoré ušila a do nášho projektu venovala naša sympatizantka Lenka z Močenka.

Ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc slovenským rodinám, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – Veľká noc.

Pomôžte spolu s nami zahnať obavy v rodinách, ktoré sa ocitli v núdzi. Buďte spolutvorcami iskierok šťastia v očkách týchto detí. Buďte súčasťou úspešného príbehu pomoci.

My vám, v mene každej jednej rodiny, úprimne ĎAKUJEME.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Slováci Slovákom. Naše heslo. A nielen v dobe koronavírusu. Čas nám dáva opäť za pravdu

————————

 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds