Video. SHO: Stará mama vo Veľkom Krtíši to nemá v živote ľahké. Ale príkladne vychováva 2 vnukov

Po mesiaci sme sa znovu zastavili vo Veľkom Krtíši pri starkej Eszter a jej dvoch vnukoch, ktorých sama živí zo svojho skromného dôchodku, popri ktorom si ešte musí, aj napriek zdravotným problémom, privyrábať na brigáde.

Eszter je naozaj silná žena, ktorá nás vždy nabije optimisticko-realistickým pohľadom aj na ťažkú situáciu, v ktorej sa ocitla. Rozhodli sme sa, že jej venujeme aj oneskorenú kytičku ruží pri príležitosti MDŽ. Úprimne sa potešila, presne tak, ako sa kvetom vie potešiť takmer každá žena.

Znovu sme spoločne s našimi prispievateľmi vyčarovali úsmev na tvári žene, ktorá to naozaj nemá v živote ľahké a tú kytičku si rozhodne zaslúži.

Pretože sa stará a snaží, a takým ľuďom my pomáhame postaviť sa na nohy. Aj vďaka vám, priatelia.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Z detí v našom projekte vyrastajú úspešní športovci. Sme na ne hrdí

————————-

————————–

Prečítajte si tiež: Projekty SHO: Ďalšia čierna skládka zlikvidovaná. Pomohli sme vo Fiľakove. A krv sme darovali v Nitre

————————–

Opäť na cestách. A opäť pomáhame. Dnes Veľký Krtíš

Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa: Ďakujeme, že pomáhate spoločne s nami, ďakujeme, že spolu s nami tvoríte pekný svet. ❤️

Uverejnil používateľ Projekt Staráme sa Sobota 14. marca 2020

 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds