SHO: Kumpáni Kisku budú manažovať čerpanie eurofondov?! Slušné kradnutie môže začať

Strana Za ľudí získa ministerstvo spravodlivosti a ministerstvo pre investície a regionálny rozvoj. Pod tento rezort sa podľa Matoviča postupne presunie celá organizácia a koordinácia čerpania eurofondov, pričom sa pretransformuje zo súčasného Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu. Informujú médiá.

Na túto situáciu zareagoval na sociálnej sieti Róbert Švec takto:

Takže, dámy a páni. Kumpáni Andreja Kisku, na čele s Veronikou, budú manažovať čerpanie eurofondov. To bude veľká škola slušného kradnutia verejných financií. Veď ich šéf, ktorý je trestne stíhaný za daňové podvody, ich dobre vyškolil. To nevymyslíš, to je slovenská politika v duchu hesla: Volím menšie zlo, aby môj hlas neprepadol.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Vyznávači bieleho prášku a pedofílie zostali pred bránami parlamentu. Teší nás to

————————

Slušné kradnutie verejných financií môže začať?!

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds