Koronavírus. Video SHO: Deň slovenskej štátnosti 2020. Plníme to, čo sme sľúbili

V sobotu 14. marca slovenskí vlastenci oslávili 81. výročie vzniku prvej Slovenskej republiky (14. marec 1939).

Aj napriek koronavírusu, a panike s ním spojenej, si zástupcovia Slovenského Hnutia Obrody uctili tento významný deň, položením venca k soche prvého slovenského prezidenta Jozefa Tisa, ktorá sa nachádza v Panteóne slovenských dejateľov v Čakajovciach.

————————–

V rozhodujúcich chvíľach sa Jozef Tiso nezľakol a neutiekol prvým lietadlom do Londýna ako Edvard Beneš. Jozef Tiso zostal so svojím národom, čím zabránil rozdeleniu nášho územia medzi Poľsko, Maďarsko a Nemecko. Za obdobie pár rokov zažil náš štát nevídaný rozmach a prosperitu. Prvého slovenského prezidenta Jozefa Tisa považujeme za najlepšieho a najvýznamnejšieho prezidenta v histórii Slovákov. Nálepky našej úspešnej kampane Jozef Tiso – najlepší slovenský prezident si môžete objednať TU.

————————–

Vo svojom prejave Róbert Švec, okrem iného, konštatoval: Ani pošahaný koronavírus nám nezabráni v tom, aby sme vzdali hold velikánom našich dejín, ktorí sa zaslúžili o náš národ a štát.

Viac v zdieľanom videu:

 

————————-

Prečítajte si tiež: Odkaz 14. marca 1939: Bez Slovenského štátu by sme sa sotva dožili súčasnej Slovenskej republiky

————————-

Pozrite si aj fotografie zo symbolického pripomenutia si 81. výročia vzniku prvej Slovenskej republiky:

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds