Lajčák: Rozhodli sme sa vzdať časti suverenity. Polačik: Za toto vás budeme súdiť!

Na konferencii Globsec v New Yorku vystúpil aj známy globalista a podporovateľ multi-kulti Miroslav Lajčák. Vo svojej reči uviedol, že Slovensko sa rozhodlo zriecť časti svojej suverenity výmenou za našu ochranu, prosperitu a zvyšujúcu sa životnú úroveň.

Ale kto, kedy a kde sa rozhodol v mene Slovákov zriecť sa časti suverenity? Keď sme vstupovali do EÚ, na základe zmluvy sme jej prepožičali výkon časti kompetencií. To je trochu niečo iné, než povedať, že sme sa rozhodli zriecť sa časti suverenity.

Súčasťou Globsecu bol aj galavečer, na ktorom bola hlavným hosťom prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová, ktorá tam vystúpila s prejavom. Vyslovila názor, že „národná hrdosť a patriotizmus sa budujú na nenávisti, izolácii a homofóbii“ a kritizovala polarizáciu spoločnosti. Informujú médiá. 

Na vystúpenie Lajčáka reagoval na sociálnej sieti Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody: „Nie, pán Lajčák. Slováci sa nerozhodli zriecť sa časti svojej suverenity! Vždy platí a bude platiť, že silnejšie než akákoľvek zmluva uzatvorená vlastizradcami, teda aj vami, je právo na sebaurčenie národa a právo národa na vlastný, suverénny národný štát. A my vás budeme za vašu judášsku činnosť súdiť!“

———————–

Prečítajte si tiež: S EÚ na večné časy a nikdy inak? Stará propaganda v novom šate

———————–

Čaputová a Lajčák veľmi radi cestujú po svete za peniaze slovenských daňových poplatníkov, popíjajú alkohol a potom tárajú nezmysly. Zdroj fotky: Denník politika

Zľava: Štefan Polačik, Katarína Boková, Róbert Švec a Daniela Fratričová

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds