Liberáli: Existuje 40 variantov pohlaví. SHO: Nevieme na čom fičíte, ale musí to byť silné

Chcete vedieť ako vyzerá pravá tvár liberalizmu? Nech sa páči, prečítajte si vyjadrenie českého „experta“ a „psychológa“ Jiřího Procházku, ktorý okrem iných genderových nezmyslov uviedol, že pohlavie je administratívna identita založená na binárnom koncepte, no z hľadiska sexuológie podľa neho existuje asi 40 rôznych variantov v zmysle hormónov, chromozómov či genitálií.

Tento „odborník“ ďalej uviedol, že súhlasí aj s novým počinom firmy Procter & Gamble, ktorá na svojich hygienických vložkách Always nedávno prestala zobrazovať symbol ženského pohlavia. Ako na margo toho doslova uviedol: „Menštruujú taktiež trans muži. To, že majú iné genitálie, ich neidentifikuje ako mužov. Spoločnosť by mala akceptovať to, že sa nejako identifikujú.“

———————–

Prečítajte si tiež: Nie ste žena a menštruujete? Nie je to normálne, ale podľa liberálov ste v pohode

———————–

Je už každému jasné, čo so sebou prináša zvrátená gender ideológia, ktorá je súčasťou liberalizmu, teda tzv. liberálnej demokracie, ktorá ale nemá so skutočnou demokraciou nič spoločné? Je to absolútna deštrukcia normálnej spoločnosti, ktorá tu existuje odjakživa a podľa ktorej sa riadi aj celá príroda! Jednoducho pohlavia sú len dve – ženské a mužské. Nič viac neexistuje. Jedine tak v chorých hlavách zvrátených jedincov.

Žijeme naozaj v časoch, keď sa pár chorých indivíduí nabitých veľkými peniazmi snaží oklamať samotnú matku prírodu a spôsobiť úplnú deštrukciu ľudskej spoločnosti. A preto je najvyšší čas sa týmto zvrátenostiam postaviť a podobne ako v iných štátoch poslať liberálov definitívne na hodnotové smetisko. V súčasnosti žijeme naozaj v kritických a zároveň revolučných časoch, v ktorých sa nerozhoduje len o našej budúcnosti, ale doslova aj o našom prežití ako národa, spoločnosti a celkovo ľudského druhu! To si treba naplno uvedomiť! A podľa toho sa aj rozhodovať a voliť!

Autor: Martin Bago

————————

Z volebného programu Slovenského Hnutia Obrody vyberáme: Budeme klásť osobitý dôraz na rozvoj zdravej a životaschopnej spoločnosti, ktorej základným pilierom je tradičná rodina. Rodina ako spoločenstvo muža a ženy s deťmi. Odmietame zločinecké agendy LGBTI a multikulturalizmu. Celistvosť rodín je dôležitá. Každému občanovi do 26 rokov znížime daň z príjmu na 10% a každému  občanovi, ktorý sa presťahuje naspäť na územie Slovenskej republiky odpustíme daň z príjmu prvé dva roky po jeho návrate. Naším cieľom je udržať mladých Slovákov doma a umožniť zahraničným Slovákom vrátiť sa späť k rodine.

————————

Český falošný psychológ Jiří Procházka. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds