Najnovšie vydanie novín Právo Národa: SHO. To je zodpovedná nádej pre náš štát

Dámy a páni. V týchto dňoch vyšlo najnovšieho číslo našich novín Právo Národa. Celé aktuálne číslo je venované volebnému programu Slovenského Hnutia Obrody, ktorým sa budeme uchádzať o vašu priazeň a podporu v parlamentných voľbách, ktoré sa uskutočnia 29. februára 2020.

Náš volebný program z veľkej časti vychádza z vašich podnetov, z vášho – nášho každodenného života, úprimnej snahy zmeniť smerovanie našej vlasti a hlavne, zo zdravého sedliackeho rozumu.

Najnovšie vydanie nášho dvojmesačníka sa postupne dostane do každého kúta našej vlasti. Ale ak máte záujem pomôcť a ste ochotní vo svojom okolí zabezpečiť roznos našich – vašich novín, kontaktujte Štefana Polačika, podpredsedu SHO mailom na podpredseda@sho.sk

V prípade, ak máte záujem sa stať pravidelným čitateľom a odberateľom Práva Národa, stačí, ak vyplníte formulár TU a naše noviny vám budeme pravidelne posielať prostredníctvom Slovenskej pošty.

Nestoj na chodníku a pridaj sa k nám. Rozšír naše rady infovojakov v zápase o budúcnosť nášho národného spoločenstva a štátu. Pridaj sa k zodpovedným vlastencom, ktorí ochraňujú Slovensko pred novodobým duchovným morom s názvom liberalizmus.

Sme SHO. My sa nikdy nevzdáme a prinavrátime moc v našom štáte opäť do rúk Slovákom.

———————–

Prečítajte si tiež: Staň sa infovojakom v boji proti liberálnej cenzúre. Čítaj a rozširuj noviny Právo Národa

———————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds