Nie ste žena a menštruujete? Nie je to normálne, ale podľa liberálov ste v pohode

Tak toto je už skutočne vrchol liberálneho gender šialenstva! Drogériový gigant Procter & Gamble stiahne z obalov produktov značky Always symbol Venuše, ktorý symbolizuje ženské pohlavie, a to len preto, že firma sa nakoniec rozhodla podvoliť tlaku LGBTI aktivistov, ktorí tvrdia, že nie každý, kto menštruuje, musí byť ženského pohlavia! Informujú české médiá.

Firma sa podvolila ľuďom, ktorí doslova argumentovali tým, že nie všetci, ktorí menštruujú, sú ženy, a nie všetky ženy menštruujú! Údajne dané produkty používajú aj nonbinárne a transgender osoby.

Firma Procter & Gamble sa k tomu doslova vyjadrila: „Značka Always viac ako 35 rokov cielila na dievčatá a ženy a v tom samozrejme bude pokračovať. Zároveň sme ale na ceste k inklúzii, aby sme pochopili potreby všetkých našich zákazníkov.“ Už je každému jasné, aké chorý a prehnitý je Západ? V rámci liberálnej LGBTI a gender agendy sú tu do popredia pretláčané také zvrátenosti, ktoré musia jednoznačne Západu privodiť pád!

Toto je teda priatelia jedna z pravých tvárí tvrdého liberalizmu, ktorý sa nás snaží nielen pripraviť o zdravý rozum, ale ktorý je aj zameraný proti samotnej prírode. A verte, že príroda nakoniec vždy zvíťazí! A ak sa ľudia skoro nespamätajú, tak si nakoniec takéto zvrátenosti porieši po svojom. No potom možno očakávať naozaj tvrdý pád, podobný tomu z čias Rímskej ríše.

Autor: Martin Bago

———————–

Prečítajte si tiež: Video: 8-ročný chlapec sa zmenil na drag kráľovnú aj s podporou rodičov. Toto chcete, Slováci?

———————–

Firma sa podvolila ľuďom, ktorí doslova argumentovali tým, že nie všetci, ktorí menštruujú, sú ženy, a nie všetky ženy menštruujú. Fotka: Ilustračná. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds