Liberálna demokracia? Zákerný systém, ktorý okráda a likviduje národy a štáty

Tak čo, milá Gretka, kto komu ukradol sny a detstvo? My všetci tebe alebo súčasný, klimaalarmizmom nasiaknutý liberálny systém deťom z rozvojových krajín, ktoré musia denne tvrdo pracovať na to, aby aj také deti ako si ty, mohli mať nové smartfóny či šaty? Kto tu komu ukradol sny? Nenažratí západní kapitalisti deťom rozvojových krajín alebo my všetci deťom z tvojej krajiny, ktorá má jednu z najvyšších životných úrovní na svete a aj preto tam už mnohí zliberalizovaní jedinci nevedia čo so sebou?

Nehovoriac o tom, že práve tvoja domovina bola liberálnymi globalistami určená za experimentálne územie, na ktorom sú vykonávané tie najzvrátenejšie experimenty súčasného liberálneho progresivizmu. Pravda je taká, že najväčším zlom na tejto planéte je tvrdý kapitalizmus umocnený zhubnou ideológiou bezbrehého liberalizmu, ktorému sa dnes hovorí aj liberálna demokracia, ktorému nezáleží na ľuďoch ani na planéte. Ale výlučne na ziskoch, biznise a moci! Je to zákerný a premyslený systém, ktorý pod rúškom slobody a demokracie okráda a likviduje celá štáty, národy a spoločenstvá a pripravuje pre ľudí plazivú totalitu.

Toto je potrebné si uvedomiť a toto by si si mala uvedomiť aj ty, milá Gretka. Raz si to možno uvedomíš, pokiaľ teda doštuduješ a pokiaľ ťa dovtedy psychicky na kolená nepoložia tvoji rodičia spoločne s liberálnymi šialencami, ktorí ťa používajú ako bábku pre dosiahnutie svojich cieľov.

Bohužiaľ taká je pravda a pokiaľ niekto chce skutočne pomôcť ľuďom a planéte, mal by svoje úsilie v prvom rade zamerať na vybudovanie nového systému, v ktorom nebude miesto pre liberálny kapitalizmus! A to si vyžaduje úplné prebudovanie všetkého, čo tu doposiaľ západní kapitalisti vytvorili.

Autor: Martin Bago

————————-

Prečítajte si tiež: Liberáli po obhajobe pedofílie popularizujú aj užívanie drog. Do basy s nimi

————————-

Tak čo, milá Gretka, kto komu ukradol sny a detstvo? My všetci tebe alebo súčasný, klimaalarmizmom nasiaknutý liberálny systém deťom z rozvojových krajín, ktoré musia denne tvrdo pracovať na to, aby aj také deti ako si ty, mohli mať nové smartfóny či šaty?

Zločinecká ideológia liberalizmu má aj na Slovensku svojich verných stúpencov. Zatiaľ. Zdroj fotky: Internet

Aj toto je ovocie liberálnej demokracie. Francúzsky prezident a britský spevák. Láska kvitne v každom veku. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds