Deti Goebbelsa si hrkútali: Čaputová sa stretla aj s expertkou na propagandu

Akoby nestačilo, čo všetko v posledných dňoch Čaputová na pôde OSN natárala, aké hysterické alarmistické reči o konci sveta tam prečítala a ako našpinila na Rusko, Sýriu a najmä na ľudí aj z vlastného štátu, ktorí si ctia národ, štát a suverenitu, tak svoju pracovnú cestu vo štvrtok ukončila rozhovorom s americkou novinárkou a držiteľkou Pulitzerovej ceny Anne Applebaumovou. Tou Applebaumovou, ktorá vyučuje na London School of Economics so špecializáciou na problematiku propagandy, dezinformácií a rozvoj občianskej spoločnosti v strednej a východnej Európe.

Už len slovné spojenie expertka na propagandu, dezinformácie a rozvoj občianskej spoločnosti v strednej a východnej Európe znie zaujímavo. A ja vám to hneď aj preložím – Čaputová sa stretla s človekom, ktorý je „expertom“ na šírenie protiruskej a liberálnej propagandy a podporuje rozširovanie mimovládok do strednej a východnej Európy, ktorých hlavným cieľom je oslabovať a rozkladať štáty zvnútra.

Nuž ale netreba sa ničomu čudovať. Kiska bol na stretnutí so Sorosom, Čaputová si vybrala zatiaľ len Applebaumovú. Ale času dosť, dôjde hádam postupne aj na niekdajšieho donora Sorosa (najväčším sponzorom VIA IURIS je materská Sorosova mimovládka OSF), no nie Zuzka?

Takí ľudia ako Applebaumová sú však presne tým pravým orechovým pre Čaputovú, pretože tá vyrástla práve medzi nimi, jej korene siahajú konkrétne do mimovládky VIA IURIS. A tak si majú evidentne o čom hrkútať. Zaujímalo by ma však či podobne ako po Kiskovej návšteve Sorosa, príde aj pri Čaputovej k niečomu zaujímavému. Andrej si so sebou priniesol pokus o prevrat. Čo si prinesie Zuzanka? Pokus o umlčanie národného sektora? Ešte väčšiu liberálnu propagandu? Alebo nebodaj niečo ešte „väčšie“?

Autor: Martin Bago

————————–

Prečítajte si tiež: Liberálna demokracia: Zákerný systém, ktorý okráda a likviduje národy a štáty

————————–

Čaputová sa stretla s človekom, ktorý je „expertom“ na šírenie protiruskej a liberálnej propagandy a podporuje rozširovanie mimovládok do strednej a východnej Európy, ktorých hlavným cieľom je oslabovať a rozkladať štáty zvnútra. Zdroj fotky: Twitter

Adolf Hitler a Goebbels majú zo svojich politických detí, akým je aj Zuzana Čaputová, určite veľkú radosť. Zdroj fotky: independent.co.uk

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds