Noviny Právo Národa: Ústavní činitelia hrajú špinavú hru s občanmi. Róbert Švec reaguje…

Dámy a páni. To čo predvádzajú posledné dni ústavní činitelia ohľadom zmeny termínu predčasných volieb, je niečo tak strašné, že sa to komentuje veľmi ťažko.

Agentka Čaputová, vládni zločinci a 150 poslancov NR SR si všetkých občanov zobrali za rukojemníkov a hrajú s nami svoje nechutné politické divadlo.

Neuvedomujú si ústavní činitelia, že náš štát je v hlbokej kríze? Hrozí sociálny a ekonomický kolaps, posledné dni ľudia masovo demonštrujú v uliciach slovenských miest – vďaka pochodom za mier TU, protestovať sa chystajú primátori a starostovia slovenských miest, lekári varujú, slovenskí podnikatelia a živnostníci prežívajú zo dňa na deň a postupne krachujú… a takto by som mohol pokračovať…

Ide o cielený rozklad nášho štátu alebo sú „naši“ ústavní činitelia takí arogantní, že si to neuvedomujú?

Nech je to tak, či onak, jedno je isté. Náš štát slovenský potrebuje vo vedení novú proslovenskú krv, ľudí, ktorí sa neboja a vyženú tú luzu minimálne na smetisko dejín, keď si ich nájde ruka slovenská, ruka spravodlivosti.

Podporujte tých, dámy a páni, ktorí každý deň dokazujú, že sa neboja a že si vašu dôveru zaslúžia TU. Podporujte vlastencov zo Slovenského Hnutia Obrody a spriatelených občianskych iniciatív.

My sa spoločne s vami postaráme o Slovensko.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody. 

————————-

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA do Dubnice nad Váhom: Chceme mier. STOP vojne! Sme proti zbrojeniu

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds