Macron konšpiruje: Bez solidarity európsky projekt neprežije. SHO: Slovensko na prvom mieste

Emmanuel Macron varoval ostatných lídrov štátov a vlád Európskej únie, že bez solidarity počas koronavírusovej krízy hrozí koniec Európy bez vnútorných hraníc.

Väčšina schengenských štátov aj napriek nesúhlasu Európskej komisie pre hrozbu koronavírusu obnovila pohraničné kontroly. Eurokomisárka pre dopravu Adina Valeanová vyhlásila, že so skorým skončením ochrany vnútorných hraníc neráta. Naopak, očakáva, že je len otázka času, keď hraničné kontroly zavedú všetky štáty. Informujú médiá.

Na slová francúzskeho prezidenta reaguje Róbert Švec:

Macron sa mal ozvať v čase, keď ešte mohol čo rozumné povedať a najmä urobiť. Teda v čase, kedy bruselskí byrokrati vedeli o hroziacej pandémii, ale neurobili nič, aby sa pandémia nezačala šíriť Európou.

Za ich osudové zlyhanie nesú trpké následky najmä Španieli a Taliani, ale pociťujeme ich pravdaže všetci. Teraz je už zbytočne plakať nad rozliatym mliekom. My Slováci musíme chrániť naše  národné a štátne záujmy bez ohľadu na to, či nás niekto vyzýva, aby sme boli falošne solidárni alebo nie.

Slovenské záujmy sú pre nás na prvom mieste.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Súvisí koronavírus s umelo vyvolanou migráciou? SHO na stope pripravovaného podvodu?!

————————

 

Solidarita v podaní francúzskeho prezidenta?! Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds