Sociálny projekt SHO: Marec bol náročný. Ale zvládli sme ho. Aj vďaka vašej podpore, kamaráti

Priatelia projektu Staráme sa! Aj v týchto neľahkých časoch, kedy vo svete a na Slovensku zúri pandémia koronavírusu sa vám hlásime s reportážou za mesiac marec.

Mesiac v projekte bol veľmi zaujímavý, pestrý, ale aj náročný. Ale znovu sme všetko zvládli, aj sťažené podmienky. Aj vďaka vám a vašim finančným príspevkom, kamaráti. Ďakujeme.

Ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc slovenským rodinám, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Koronavírus neznamená predĺžený víkend. Treba aktívne pomáhať. Budeme

————————-

Pozrite si fotoreportáž z ďalšieho úspešného mesiaca v projekte Staráme sa. Písal sa marec 2020:

Začiatok mesiaca bol veľmi dobrý. Katka nám oznámila dve skvelé správy. Prvá: že sme jej veľmi pomohli a že to už bude zvládať sama. Že pomoc ponúka ďalším, ktorí ju potrebujú. A tá druhá; že sa chce aktívne podieľať spoločne s nami na pomoci ľuďom v núdzi.

Danka je vzorná matka a v pohode žena. Pri príležitosti blížiaceho sa MDŽ sme jej venovali kytičku žltých ruží, ktorú drží naša malá Karinka.

Renému zo Zbehov pri Nitre, nášmu nádejnému a úspešnému futbalistovi, sme odovzdali kopačky, ktoré do nášho projektu venovala Aneta z Banskej Bystrice. Sadli mu ako uliate. Anetka, ešte raz Vám ďakujeme!

Ani vo Fiľakove sme nezabudli na domácu paniu, Ivetku. Malá Sofinka bola veľmi zvedavá, čo maminka dostala. 🙂

Naše ďakujeme patrí aj Samuelovi, ktorý náš projekt v polovici marca podporil 100 eurami, aj za ktoré sme robili nasledujúce nákupy.

Pomocnú ruku sme podali aj vo Veľkom Krtíši starkej Eszter, ktorá aj napriek skromnému dôchodku, sama príkladne vychováva svojich dvoch vnukov.

Nakúpené dobroty sme zaniesli aj malej Zuzke a jej 5 súrodencom v okrese Trebišov.

V boji proti bacilom, vírusom a inej pliage sme nasadili vitamínové balíčky. Možno nezabránia chyteniu „bacila“, ale určite nezaškodia. Hlavne nie deťom.

Iveta z Ruminiec darovala do projektu ňou šité rúška. Tri kusy sme razom s pomocou odniesli do rodiny pri Hnúšti. Ďakujeme, Ivetka!

Cestou do rodiny od Hnúšte sme s Patrikom, ktorému v nej cez náš sociálny projekt tiež pomáhame, vyčistili ďalšiu čiernu skládku v okrese Rimavská Sobota. Deti v našom projekt vediem aj ku úprimnej láske k našej vlasti a jej nádhernej prírode. My konáme, kým iní iba tárajú…

Koronavírus pre náš projekt nebol a ani nebude výhovorkou. Rodiny sú v núdzi aj počas neho.

Lukáš je náš dlhoročný priaznivec a zo Švajčiarska nám poslal takýto fotopozdrav do našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO.

Verme, nestrácajme nádej, pomáhajme tým, ktorí sú na tom možno horšie, než my. Nikdy nevieme, kedy o takú pomoc budeme stáť my.

Koronavírus-nekoronavírus, Viktorka zdravotnícke potreby, s ktorými jej už dlhodobo pomáhame, jednoducho potrebuje.

Pomoc sociálne slabým rodinám sme ukončili v Zbehoch. Denis (v strede) oslavoval 14 rokov, tak sme mu pripravili vitamínový darček. A aby nebolo Renému smutno, tak aj jemu. Veď ich potrebujú obaja rovnako. Naši futbalisti.

Ďakujeme, kamaráti, že nám pomáhate pomáhať. 🙂

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds