Maňka, Kotleba, Lunter. Ako keby ich jedna politická mater mala

Včera sme na našej stránke uverejnili článok, ktorý popisuje rodinkárstvo a aroganciu moci u Lunterovcov, pokiaľ ide o riadenie Banskobystrického samosprávneho kraja. V článku sme vás informovali, že najnovšie sa proti Lunterovcom postavil už aj poslanec Banskobystrického samosprávneho kraja a zástupca primátora Žiaru nad Hronom Ladislav Kukolík, ktorý sa rozhodol opustiť klub nezávislých poslancov podporujúcich súčasného predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja Jána Luntera. Dôvody jeho rozhodnutia si môžete prečítať TU.

Po zdieľaní článku na sociálnych sietiach sa k článku rozprúdila diskusia a niektorí diskutujúci sa snažili ostatných presvedčiť o tom, že Lunter je zlo a Kotleba je dobro, ale voliči ho odmietli a spojili sa proti nemu všetci, aby mohli v kraji bačovať tak, ako teraz bačujú Lunterovci.

Kotleba nebol ani horší a ani lepší ako Lunter. Bol a je presne taký istý, pokiaľ ide o rodinkárstvo a aroganciu moci. Kotleba kritizoval bývalého predsedu kraja Maňku za rodinkárstvo a aroganciu moci, ale keď sa stal predsedom kraja, zamestnal na úrade svoju manželku a nejakého toho rodinného príslušníka.

Maňka začal, Kotleba úspešne pokračoval a Lunter iba nadviazal na predchádzajúcich predsedov kraja.

Hovorí sa, že ak chceš spoznať charakter človeka, daj mu moc. A v prípade Maňku, Kotlebu a Luntera to platí dvojnásobne.

Autor: Róbert Švec

————————–

Prečítajte si tiež: Je Kotleba zradca, lebo už nechce vystúpiť z EÚ? Podľa jeho vlastnej logiky, áno

————————–

Kotleba nebol ani horší a ani lepší ako Lunter. Bol a je presne taký istý, pokiaľ ide o rodinkárstvo a aroganciu moci.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds