Čaputová v Paríži: Hlbšie, hlbšie. Politické sado-maso Zuzany pokračuje vo veľkom štýle

Zuzana Čaputová navštívila tento týždeň Francúzsko a v Paríži sa stretla s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom. Po stretnutí mali spoločnú tlačovú konferenciu, na ktorej obaja perlili.

Macron na tlačovke uviedol, že sa s Čaputovou plne zhodujú v oblasti eurointegrácie a doslova uviedol: „Spoločne sa angažujeme, aby Európa vzala osud do svojich rúk. Sme radi, že vám záleží na právnom štáte a všetkých európskych hodnotách.“ Macron Čaputovú označil za symbol zjednotenej Európy a dodal, že Slovensko už v súčasnosti je v jadre EÚ a prejavom toho je podľa neho aj zvolenie Čaputovej za hlavu štátu. Macron teda perlil rovnaké liberálne a eurofederalistické perly ako vždy.

No podobné boli aj vyjadrenia Čaputovej, ktorá Macronovi doslova nadbiehala. Čaputová na stretnutí označila Francúzsko za blízkeho partnera a spojenca v EÚ a NATO a zdôraznila, že krajiny zdieľajú spoločné hodnoty. Uviedla, že Slovensko presadzuje dobudovanie a posilňovanie eurozóny, ktorú vníma ako silný pilier ďalšej európskej integrácie a stabilný ekonomický základ pre ďalšie zvyšovanie životnej úrovne a Macronovi doslova sľúbila, citujem: „Máme záujem, aby sa táto integrácia ďalej prehlbovala a upevňovala v úcte k hodnotám, ako je sloboda, demokracia a právny štát. Od presadzovania týchto hodnôt bude závisieť aj úspech EÚ.“ O skutočných problémoch únie, akým je napríklad aj migrácia, však obaja ani necekli, pretože ako Čaputová uviedla, migrácia nateraz nie je taký vypuklý problém.

No to stále nie je všetko, Čaputová sa z Francúzska vyjadrila aj k tomu, prečo nemá región strednej Európy svojho zástupcu vo vrcholných postoch orgánov EÚ. Podľa nej je to preto, lebo tieto štáty pri rokovaniach v Európskej rade na prelome júna a júla blokovali iných kandidátov. Štáty V4 a Taliansko však dobre vedeli, prečo blokovali promigračného fanatika Timmermansa. A ak však to Čaputová nevie, tak jej to vysvetlím.

Timmermans je totižto veľký eurofederalista a podporovateľ multi-kulti a nekontrolovateľnej migrácie! Bol to totiž práve Timmermans, kto nedávno na kongrese socialistov vo svojom prejave zahájil boj proti nacionalistom, ostro kritizoval vlády Poľska a Maďarska, ktoré obrazne sľúbil „vykoreniť“, no najmä sa vyslovil za zjednotenie európskeho kontinentu s Afrikou! Ako na margo toho na kongrese doslova uviedol: „Je objektívne predurčenou vecou, že daňoví poplatníci EÚ odstránia násilie a biedu na africkom kontinente jedine tak, že privítajú stovky miliónov ľudí, ktorí do Európy smerujú v dôsledku demografickej explózie u nich doma.“

Tohto človeka ste pani Čaputová podporovali? Jedinca, ktorý presadzuje zaplavenie Európy africkými moslimskými migrantmi a šialenú islamizáciu európskeho kontinentu, teda doslova povedané zánik súčasnej európskej spoločnosti? A viete prečo regiónu strednej a východnej Európy nedal Západ žiadny významný post v rámci EÚ? No preto, lebo nás berie ako podradné národy, čo je stále zreteľnejšie vidieť, a tiež preto, že sa potrebuje vyvarovať a zbaviť akéhokoľvek potencionálneho odporu pri pretláčaní svojich budúcich zvrátených a pre národy likvidačných plánov!

Čaputová sa teda vo Francúzsku ukázala ako pravý poskok eurofederalistov a liberálov. A dobre to potvrdzujú aj slová Macrona, ktorý ju označil symbol zjednotenej Európy. Uznajte, ktorého nášho doterajšieho prezidenta nejaký európsky líder častoval takýmto výrazom? A prečo asi tak učinil práve pri Čaputovej? „Svojich“ ľudí predsa treba vyzdvihnúť a postarať sa o nich, no nie?

Čaputová teda nesklamala a vo Francúzsku potvrdila svoj doterajší trend a smerovanie, ktoré je však kriticky zmýšľajúcim a o verejné dianie sa zaujímajúcim ľuďom jasné už od čias jej predvolebnej kampane. Nuž, ale čo si národ vybral, to má. Horšie však je, že nás táto bábka ženie do záhuby, resp. do likvidácie slovenskej suverenity a otvoreného diktátu liberálnych elít z Bruselu a Washingtonu. Je načase, aby si to každý naozaj uvedomil.

Autor: Martin Bago

—————————————————————————-

Zo stanoviska nášho hnutia vyberáme:

Dlhodobo odmietame to, aby sa náš štát stal súčasťou jadra EÚ. Pretože okrem iného, by to znamenalo aj to, že by sme sa museli vzdať našej prísnej azylovej politiky a aj daňovej suverenity. A čo je to za štát, ktorý nemá v rukách vnútornú bezpečnosť a dane?  Azylová a daňová politika musí na Slovensku zostať v rukách Slovákov.

—————————————————————————-

O skutočných problémoch únie, akým je napríklad aj migrácia, však obaja ani necekli, pretože ako Čaputová uviedla, migrácia nateraz nie je taký vypuklý problém.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds