Matovič nazval Sulíka idiotom! A nechce ho vo vláde! Aj o tom bude diskusia v Slobodnom vysielači

Občiansky odpor proti súčasnej vláde bláznov, liberálov a mafiánov silnie zo dňa na deň TU, a Matovič požaduje demisiu Sulíka, ktorého nazval idiotom TU.

Tak aj o tom bude diskusia v rádiu Slobodný vysielač, ktorá sa uskutoční v nedeľu 20. decembra od 16:30 hod. Aj za účasti Róberta Šveca a Kataríny Bokovej. Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

Zástupcovia Slovenského Hnutia Obrody predstavia aj požiadavky občanov nášho slovenského štátu, ktoré adresovali súčasnej vláde.

Róbert Švec myslí pozitívne a vianočne: A možno budú Vianoce živšie, z hľadiska politického, ako by sme si mysleli. Matovič vyzval Sulíka, aby podal demisiu. Nazval ho idiotom.“ Slovami filmovej klasiky: „Už se perou, už se perou, já to řikala vod začátku, že si čumáky rozbijou!!!“ A rozumní a zodpovední ľudia majú nádej, že sa táto vláda rozpadne skôr, než napácha omnoho väčšie škody ako už napáchať stihla. Žeby taký skutočný vianočný darček? To by bolo krásne. Ďakujeme, Ježiško.

———————————

Prečítajte si tiež: Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic? SHO: Tá ich slušnosť dostala opäť päsťou do tváre!

———————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds