Médiá: Čo znamenal Václav Havel pre Slovensko? Róbert Švec politicky nekorektne odpovedá

Dámy a páni! Liberálne médiá: Havel zomrel pred desiatimi rokmi, naši politici sa zamýšľajú, čo znamenal pre Slovensko.

Odpovedá Róbert Švec: NIČ pozitívne!

Odôvodnenie: Vzbura v Leopoldove a následné krviprelievanie, na základe jeho tupých amnestií, je jeho práca, likvidácia slovenského zbrojárskeho priemyslu, na základe ktorého zostali na dlažbe tisíce našich ľudí, je aj jeho práca, podkopávanie snáh Slovákov o zvrchovanosť a očierňovanie našich národno-emancipačných snáh doma a aj vo svete, je jeho práca, paktovanie so zločincami z NATO, ešte počas trvania spoločného štátu, aj keď vyhlásil, že už nikdy do žiadneho paktu nepôjdeme, je jeho práca, podporovanie Dzurindu a jeho neslovenskej chásky s Miklošom na čele, je jeho práca TU, atď.

Takže, posledného česko-slovenského prezidenta si vôbec, ale vôbec nevážim! A pokiaľ ide o Havla ako „dramatika“, radšej pomlčím.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Zločinci Lengvarský a Čaputová by chceli povinne hnať Slovákov na jatky. Švec im odkazuje…

———————–

Kamaráti Václav Havel a Mikuláš Dzurinda. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds