Médiá: Pre Rusko je Slovensko nepriateľskou krajinou. SHO: Švec poslal vojnovým štváčom štipľavý odkaz

Dámy a páni! Médiá informujú: Pre Rusko je Slovensko nepriateľskou krajinou.

Konštatujem: Jasné že sa stalo, keď vládni zločinci okolo Hegera, Naďa, Korčoka… v spolupráci s americkou agentkou Čaputovou vtiahli Slovensko do vojnového konfliktu, okrem iného aj tým, že súhlasili s tým, aby Slovensko jednej z bojujúcich strán dodávalo zbrane a vojenskú techniku.

Od začiatku tvrdíme, my ľudia Slovenského Hnutia Obrody, že Slovensko malo pomáhať, ale iba humanitárne: potraviny, lieky, oblečenie…

Znova opakujem, ak na Slovensko začnú padať bomby, na vine budú vládni zločinci a americká agentka Čaputová. Sú vinní v plnom rozsahu z vlastizrady, podpory vojny a ďalších závažných zločinov proti národu a štátu slovenskému.

Budú postavení pred obnovené vojenské súdy a svoje tresty si odpracujú v obnovených pracovných táboroch!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec aj o tom, aké by mali byť slovensko-maďarské vzťahy

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds