Noviny Právo Národa: Róbert Švec aj o tom, aké by mali byť slovensko-maďarské vzťahy

Dámy a páni! Blahoželám futbalistom Slovana Bratislava k včerajšej výhre (20. júl) v Budapešti. Skvelý zápas.

Atmosféra, nielen počas zápasu, bola taká, aká sa dala očakávať v Budapešti, žiaľ. Transparent v hľadisku (fotka pod článkom) hovorí za všetko.

Mohli by sme sa veľmi dlho rozprávať s mentálnymi bezdomovcami, ktorí roztiahli transparent, kto komu ukradol územie, kto komu ukradol symboly a kto nemá žiadnu históriu, lepšie povedané, kto si históriu vymýšľa a tuneluje dejiny okolitých národov.

Ale rozumní a zodpovední vlastenci na oboch stranách Dunaja sa nenechajú vyprovokovať mentálnymi bezdomovcami a spoločne sa pozerajú do budúcnosti, v ktorej Slováci a Maďari musia ťahať za jeden povraz, ak chceme ochrániť náš životný priestor a spôsob života.

Za silné a sebavedomé Slovensko a aj Maďarsko, v ktorých budú Slováci a Maďari pánmi vo svojich zvrchovaných štátoch.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

———————–

Prečítajte si tiež: FOTO. Košice: Verejne povedať svoj názor a šíriť objektívnu pravdu je to, čo Slovensko dnes potrebuje

———————–

Aj takýto transparent roztiahli akože fanúšikovia počas zápasu Ferencváros Budapešť – Slovan Bratislava, ktorý sa odohral v stredu 20. júla v Budapešti. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds