Mediálny predvoj Ježiška je už na ceste k vám. Ľudia SHO budú diskutovať v rádiu Slobodný Vysielač

Dámy a páni! Vo štvrtok 23. decembra vás navštívi mediálny predvoj Ježiška. Áno, ľudia Slovenského Hnutia Obrody sa vám prihovoria prostredníctvom rádia Slobodný Vysielač.

V štúdiu rádia budú prítomní, okrem iných, Róbert Švec, Pavol Poprocký a Anton Ančic.

Diskutovať budeme aj o prenasledovaní zodpovedných a rozumných ľudí kumpánmi od covidového zločinca Štefana Hamrana TU, o zdražovaní potravín a energií, o pripravovanom povinnom opichávaní, aj detí, experimentálnou gebuzinou, o postupnom vojenskom obsadzovaní našej vlasti nielen americkou armádou, a o ďalších aktuálnych témach.

Počúvajte a diskutujte s nami TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Médiá: Čo znamenal Václav Havel pre Slovensko? Róbert Švec politicky nekorektne odpovedá

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds