SHO: Balíčky MDD si rozbalili už aj deti v okrese Malacky. A pomohli sme aj v okrese Nitra

Uplynulé dni sme naplno rozbehli našu výzvu s názvom Mesiac detí v projekte Staráme sa TU, ktorú sme vyhlásili pri príležitosti blížiaceho sa Medzinárodného dňa detí.

V okrese Malacky sa balíčkom s rôznymi dobrotami od popradského distribútora sladkostí TOL – distribúcia cukroviniek, omaľovánkam a hrnčekom s plyšákmi od našich kolegýň potešili štyri deti!  Okrem toho sa nám aj vďaka vašim príspevkom, milí prispievatelia, podarilo vdovcovi Miroslavovi nakúpiť nejaké základné potraviny a drogériu do domácnosti.

A taktiež sme pomohli aj v okrese Nitra, v obci Zbehy, rodine, v ktorej vychovávajú Denisa a Reného, sme zaniesli ovocie, mliečne výrobky, strukoviny, sladkosti… Naše poďakovanie patrí aj reštaurácii Nitrawa Pub, ktorá aj dnes venovala do nášho projektu obedové menu.

A Renému sme odovzdali aj kopačky, ktoré pre neho zabezpečila Jaroslava Samuelová. A keďže sezóna začína a René, ako budúci majster sveta vo futbale je aktívny športovec, kopačkám sa veľmi potešil.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Nielen potravinová pomoc, ale aj pozitívne medziľudské vzťahy

————————–

Okres Malacky:

Okres Nitra:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds