Projekt Staráme sa: Mesiac detí je už v plnom prúde. Aj vo Fiľakove a Strážskom

Naša pravidelná pomoc sa v máji uskutočnila aj v meste Strážske. Mamke Marte s dvomi deťmi sme zaniesli základné potraviny do kuchyne a deťom sladkosti, ktoré zabezpečila naša srdečná podporovateľka Zuzka (na fotke). A to nie po prvýkrát, za čo jej patrí naše uznanie a vďaka!

A na samotnom konci mája sme spoločne pomohli na juhu našej vlasti, v meste Fiľakovo. Okrem bežného nákupu pre mladú rodinku sme malej Sofinke a jej bračekovi Matiaskovi (ktorý v čase našej návštevy spinkal) pri príležitosti Medzinárodného dňa detí a našej výzvy Mesiac detí v projekte Staráme sa okrem iného zaniesli aj poháre s plyšákmi od našej kolegyne Evky či tašku plnú maškŕt od popradského distribútora sladkostí TOL – distribúcia cukroviniek.

Ďakujeme, že spoločne s nami píšete úspešný príbeh pomoci ľuďom v núdzi v každom kúte našej otčiny.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Balíčky MDD si rozbalili už aj deti v okrese Malacky. A pomohli sme aj v okrese Nitra

————————

Strážske:

Fiľakovo:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds