Migračná vlna 2022. Róbert Švec: Zločinec Heger opäť táral a opäť je z toho kopec hanby!

Dámy a páni. Médiá informujú: Heger chce poprosiť Fialu, či by nám neotvoril hranice. Ani po viac ako mesiaci sa slovenskej vláde nepodarilo nájsť riešenie krízovej situácie na slovensko-českej hranici. Česká polícia na nej zaviedla kontroly ešte koncom septembra. Odvtedy sa tam tvoria kolóny a čakania sa rátajú v optimistických chvíľach „len“ na desiatky minút.

Konštatujem tri veci.

Prvá: Česká vláda robí presne to, čo mala urobiť už dávno organizovaná skupina vládnych zločincov okolo Hegera. A to strážiť hranice nášho štátu slovenského pred nelegálnymi migrantmi. Ak dokázali vládni darebáci nasadiť políciu a vojsko, aby nám bránili v pohybe medzi okresmi počas fiktívnej pandémie, tak by určite nebol problém nasadiť políciu a vojsko na ochranu slovenských štátnych hraníc aj v súčasnosti!

Druhá: Spomínané prosenie Hegera je len ďalším dôkazom toho, že nám vládnu nielen zločinci, ale aj bábky, ktoré spravujú náš štát ako kolóniu a plnia príkazy cudzích, teda sú v spojení s cudzou mocou, čím poškodzujú národné a štátne záujmy Slovenskej republiky. A tomu sa hovorí vlastizrada!

Tretia: Heger by urobil lepšie, ak by sa prestal promenádovať v uliciach Bratislavy s dúhovou vlajkou v ruke a venoval sa tomu, čomu má. A to, skutočnej ochrane slovenských občanov, bez rozdielu, napríklad, aj sexuálnej orientácie!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: KAMPAŇ: Postoj SHO k členstvu našej vlasti v EÚ je jasný: ÁNO slovenskej štátnosti…

—————————

Eduard Heger v uliciach Bratislavy. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds