Projekt Nebuď sviňa. FOTO. Pavol Poprocký: A kapustu už potlačenú máte?

Náš kolega Pavol Poprocký stihol už aj to. Spoločne s jeho maminou Ivetou potlačili 60 kíl pravej slovenskej kapusty od spoločnosti Zeleninárstvo Rimavské Janovce.

Pekne naboso. Chválime, určite bude neodolateľná!

Nielenže budú v tejto oblasti zabezpečení na najbližšie mesiace a nemusia sa spoliehať na napodobneninu kyslej kapusty a plniť tak vrecká cudzím, ale svojou kúpou tiež podporili slovenského pestovateľa zeleniny.

Stretlo sa tak príjemné s užitočným. Podporujme slovenských miestnych pestovateľov, chovateľov, výrobcov, remeselníkov… našich ľudí práce! Je to nielen ekologické, ekonomické, ale tiež zodpovedné a rozumné!

Nazýva sa to SEBESTAČNOSŤ.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 ————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Pavol Skýpala: Naše deti vedieme aj k láske k prírode…

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds