Fiktívna pandémia: Presadzujeme dobrovoľnosť na základe slobodného prístupu k informáciám

Dámy a páni! Aj napriek tomu, že sme už niekoľkokrát verejne a aj v slobodných médiách prezentovali náš postoj k tomu, ako by sme riešili situáciu okolo fiktívnej pandémie, zopakujem naše stanovisko ešte raz, keďže niektorí spoluobčania sa dožadujú toho, aby sme vraj iba „populisticky“ nezneužívali vzniknutú situáciu, ale prišli „konečne“ s konkrétnymi riešeniami.

Takže takto! Slovenské Hnutie Obrody je za absolútnu dobrovoľnosť, pokiaľ ide o rúškovanie, testovanie alebo očkovanie. Dobrovoľnosť, ktorá musí byť založená na verejnej slobodnej diskusii, aby si občania mohli urobiť vlastný názor a rozhodnúť sa. Ale to, čo predvádzajú médiá hlavného prúdu, je covidová propaganda a nie slobodná diskusia. Verejnoprávna RTVS musí informovať a nie šíriť manipulatívnu liberálnu propagandu!

Určite by sme ľudí nenútili dobrovoľne nasilu aby sa rúškovali, testovali alebo očkovali. Určite by sme nenechali zavrieť prevádzky slovenským živnostníkom a podnikateľov, ale zatvorili by sme nákupné centrá, kde sa denne premele niekoľko tisíc ľudí.

Určite by sme v prvom rade podporovali finančne slovenských ľudí práce, pestovateľov, chovateľov… a nie nadnárodné reťazce, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku. Tie majú peňazí dosť. A tak ďalej…

Takže opäť po lopate povedané: Žiadne vydieranie občanov, že ak sa neotestujú, nezarúškujú, nezaočkujú, nebudú môcť to alebo ono. A nedopustili by sme ani žiadne nátlaky na ľudí v práci, a na žiakov a študentov v školách.

To by bola naša cesta. A takúto cestu slovenskú ponúkame aj naďalej TU

V prípade otázok nás môžete kontaktovať mailom na sho@sho.sk. Veľmi radi vám na otázky odpovieme.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Nové Zámky: Covidoví zločinci Čaputová a Matovič sú nežiaduci aj na slovenskom juhu

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds