My sme to hovorili! Pellegrini a Korčok majú tú istú pochybnú hodnotovú matku

Dámy a páni. Pred prezidentskými voľbami sme dôrazne UPOZORŇOVALI na to, že kandidáti na slovenského prezidenta Pellegrini a Korčok nie sú žiadne rozdielne hodnotové svety, ale že sú vernými synmi tej istej pochybnej hodnotovej matky TU.

Siedmy (žiaľ) slovenský prezident Pellegrini aj počas návštevy Prahy jasne dokázal, že sme sa nemýlili.

Médiá informujú: Hlava štátu (slovenského) potvrdila, že Slovensko sa podieľa na podpore českej iniciatívy týkajúcej sa nákupu munície pre Ukrajinu, na ktorú prispeli aj Slováci.

„Výrazne svojimi výrobnými kapacitami prispejeme k úspechu českej muničnej aktivity. Slovensko znásobilo produkciu vo svojich fabrikách, v ktorých sa vyrába alebo repasuje munícia požadovaných kalibrov. Značná časť munície zo zbierky, ktorú iniciovala Česká republika, bude nakoniec repasovaná a produkovaná priamo v slovenských výrobných závodoch. Bez toho by ťažko mohlo vyzbrojovanie pokračovať,“ objasnil Pellegrini TU.

Pýtam sa…

Kto že to postavil svoju prezidentskú kampaň na tvrdení, že je prezidentom mieru? Áno, bol to Peter Pellegrini.

A kto v týchto dňoch hovorí o pokračovaní vo vyzbrojovaní kyjevského režimu, podporuje zbrojenie a to v duchu koaličného: Už ani náboj Ukrajine? Áno, je to Peter Pellegrini.

Za takýto postoj by sa nemusel hanbiť ani Ivan Korčok.

Ďakujeme, pán Pellegrini, že svojimi stanoviskami a skutkami postupne demaskujete svoju pravú tvár. Tvár prisluhovača kolonizačnej EÚ a zločineckej organizácie NATO.

A dávate za pravdu nám, rodoľubom slovenským.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Ako Peter Pellegrini o poctivosť prišiel… politickú

————————–

Hodnotoví bratia… Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds